Slovenija
593 ogledov

Ni jasno, kaj morajo učitelji narediti za polno plačo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem2 08:54 21.januar 2016.

    Čas bi že bil, da se tudi tam naredi red.

  • Five 10:33 21.januar 2016.

    Bentiš jim je spet poratal. Vrgli so kost mi jo bomo pa takole glodali.Mediji zagrabijo in .....Tudi mediji morajo od nečesa živeti, a ne ? In potem pišejo pa napihnejo, pa še nmal napumpajo, mi pa to ...prikaži večto požremo v dobro "demokracije".Tako dolgo se bo ščuvalo človeka proti človeku, da bo prepozno.Kdo bo potem srečen?

  • Jagijagi1 11:37 21.januar 2016.

    Vklopi razum ......Je beš račun!Pa saj vsi kradejo.......!

  • dragec 19:43 21.januar 2016.

    Ne,veliki pleško s svojo disciplinirano gardo

  • Janez_53 09:44 21.januar 2016.

    Kaj so mogoče osnovne šole bile v Sloveniji ustanovljene lani??? Ker mi drugače nikakor ni jasno, zakaj ŠOLE NE VEDO, kako naj opredelijo obseg opravljenega dela na domu!!! KAJ HUDIČA PA SO MINISTRSTVO IN RAVNATELJI DELALI DO SEDAJ??? S takšnim ...prikaži več neodgovornim delom vsako podjetje, ki si mora denar zaslužiti na trgu, propade v roku enega ali dveh let! In tile si upajo cviliti o slabih plačah???

  • Ferluci 14:58 21.januar 2016.

    Kdo? Veliki mislec Cmerar s svojimi cmeralisti?

  • Ferluci 14:54 21.januar 2016.

    In nazadnje ti neki šolniki krojijo usodo države. In veliki mislec je po temeljitem razmisleku ugotovil, da so nepravilnosti zanemarljive, če si nad rajo. Peace, ljubav, bok!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:48 21.januar 2016.

    Lepo njim. Nedolgo nazaj je med poročili prišel podatek da je 90% srednješolcev že kdaj goljufalo pri ocenjevanjih. Zdele ti je pa lahko jasno zakaj je temu tako. Učitelji ki bi morali biti zgled so sami največji goljufi. In ...prikaži več potem narod nima nobene mentalitete poštenosti, ki pa je nujno potrebno če želimo normalno državo ranga Nemčije, Avstrije, Finske ...Če z prstom kažeš na druge, sam pa ravno tako goljufaš nisi nič naredil za državo. Za državo si nekaj naredil če ne goljufaš. Če začneš pri sebi, ne pa pri drugih.Moral bi javno izpostavt te učitelje goljufe!! Poimensko!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.