Slovenija
116 ogledov

Ni mogla več gledati, kako Janša ravna z ljudmi

Komentarjev 82
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris Odreitz 17:57 19.maj 2016.

    Ja saj oni so kot kameleoni, menjajo barve po potrebi, ko pa pride pravi trenutek potem pa naredijo svoje. To so SDS- Slovenska Domosranska Stranka. Tako so bili del hitlerjeve vojske in to so še zdaj !Koliko je ...prikaži več je takih ki se "prebarvajo" se pretihotapijo in delajo sranje. tako kot so hitlerjevi norci pred vojno potem so pa vsakogar ki se jim je uprl ali se ni strinjal z njimi dobesedno ubili. To je SDS to je Janša!

  • Kranjica 18:39 19.maj 2016.

    @tomaz -Neumno se je danes prepirati, kdo ima večje zasluge za osamosvojitev. Za to obstajajo dokumenti in dokazi. Ne moreš pa nekomu, ki je bil vseskozi proti , pripisati največjih zaslug. Izgleda, da še nisi slišal za Kučanovo izjavo, da ...prikaži več odcepitev od YU ni bila nikoli njegova najintimnejša opcija ( dobesedno izjavo si lahko najdeš na spletu). Sicer pa sem tudi jaz starejša in precej dobro poznam zgodovino od 1945 l. do 1991 na osnovi lastnih izkušenj. In verjemi, ne želim si, da bi se ponovila, čeprav mi ni šlo ravno slabo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.