Slovenija
3000 ogledov

"Ni prav, da se vračamo v enopartijski sistem"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 08:40 29.junij 2022.

    V enopartijskem sistemu smo imeli delujoče ter brezplačno zdravstvo in šolstvo, vojska je bila ena močnejših v okolici in meje so bile meje in ne sprehajališče.. Tisti, ki bi morebiti začeli spominjati na "par nepar" in pomanjkanje določenih artiklov, pa ...prikaži več počakajte do jeseni..

    • Toma 09:10 29.junij 2022.

      Rade volje nekaj malega (do)plačam za dobre zobe. Nič pa se mi ne kolca po carini, stojadinih, cikoriji, čokoladnem nadomestku in vsemu ostalemu kar ni kruh in mleko. Nakup gospodinskih aparatov se je meril v enoti "koliko plač". Že nakup ...prikaži več ženski škornjev je pomenilo 1 plačo. Na kratko, ne razumem budal!

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:20 29.junij 2022.

      Takrat tudi drugod po Evropi nisi kupil pralnega stroja za delec plače kot danes...In če ne razumeš budal, potem obišči kakšno terapevtsko skupino, ki se ukvarja z razumevanjem samega sebe..

    • rd2dmk2 09:36 29.junij 2022.

      Toma en zob je 1000 eurov. ena plača imaš 32 zob pa zračunaj. in tisti škornji so bili škornji, čevlji peko in alpina so trajali, da si jih lahko dal v oporoko. dons pa . greš v špar po športne ...prikaži več copate pa jih uničiš predno ti uspe pojesti štruco kruha. res napredek. p.s. v omari imam še vedno murin plašč in vetrovko, pa si upam z njima it povsod in bit udobno in šik napravljen. pa sta oba kupljena v Jugoslaviji.

    • Toma 10:00 29.junij 2022.

      Uaaa! Zlatih zob ne rabim, bo procelan čisto OK. Lani sem po desetletju izbranemu dentistu dal kakšnih 800€ in sedaj sem spet miren. Prej sem imel vrhunskega, ki mu v celi Sloveniji ni bilo para in mu ga tudi ne ...prikaži več bo nikoli! Peko da je trajal?! Kakšen mesec pol pa je počil pri strani, pa na popravilo! Sedaj nosim Caterpilarke. Tako sem bil zadovoljen z njimi, da sem kupil še en enak par. Sem preskrbljen s škornji za ta svet!!!

    • Toma 10:01 29.junij 2022.

      Moj stari je delal v tujini kot priučen delavec in zaslužil toliko kot jaz kot dipl. ing lahko samo sanjam. Enako moj šef, direktor...

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:10 29.junij 2022.

      Ko smo bili mulci na morju, smo imeli na mizi gajbo laškega, pri sosednji mizi pa je šestčlanska nemška družina pila liter radenske...celo popoldne...Lahko obujava spomine Toma ;)

    • Toma 10:32 29.junij 2022.

      Jaz sem na morju drapal dve porciji čevapov, pa pride Dojčerka in z zgroženim obrazom pokaže 2 prsta: Zwei!!!

    • Toma 10:40 29.junij 2022.

      Aja, povejte kje računajo 1k € za en zob, da grem preverit! Resno bom šel! Ti ga vmes še tehnica strokovno obdela? Še vedno predrago! Ko sem vgradil implatant pri dr. mr pr-u iz Fakultete za... (manj od jurja), sem ...prikaži večm imel eno samo zase, ki je skrbela za moje počutje: mazila, pazila in pivnala!

    • Toma 11:45 29.junij 2022.

      Čakam...

    • Ender3 14:25 29.junij 2022.

      Toma, naprošam te, da mi izdaš svojega dentista. Imel bom generalni totalni remont pa me zanima samo kvaliteta za denar nimam skrbi. Upam, da bodo ostali razumeli, da tu ne za reklamo ali oglaševanje. Hvala !

    • rd2dmk2 15:32 29.junij 2022.

      ok toma, da ne boš umrl od čakanja tukaj na žurnalu24 ur je reklama za nove zobe.. hrvaška ponudba, ki naj bi bila cenejš, cene .. saj boš sam našel sitnica 7850 do 8620 kun. tečaj je okoli 7,6.. no.. dobim za pir ?

    • Toma 07:10 30.junij 2022.

      Prej bi rekel da so vaša zubala total u kurcu, če rabite 32 jurčkov, da lahko spet grizete. Za E3: žal je moj naj-naj dentist že nekaj časa v pokoju in nihče ga ne more nadomestiti. Greva pa z njimj na kakšen pir...

    • rd2dmk2 08:28 30.junij 2022.

      ja no toma jest imam še vse svoje zobe. imam par plomb od slabih solat in to je to. zobarji bi pomrli od lakote zaradi mene. je pa vprašanje, kolk si pa ti zapravil pri svojem uhhhuuu zobarju. mogoče si ...prikaži veči mu zgradil grad, kot ga ima en tam pri Kranju v okolici besnice. in grad stoji že tolko let, skor tolko kot blejski na hribu.

    • Toma 14:45 01.julij 2022.

      Gledam naokrog, pa imamo v mestu samo en grad. Upokojeni zobar pa se vozi v japoncu kot jaz. Računal je res malo, pa še s kartice je vzel...

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 11:29 29.junij 2022.

    že 30 let na 45 let podlage imamo politikantsko lutkovno gledališče, kjer so lepo razdeljene vloge politikantskih lutk in to kučan in golob dobro vesta. Kar se mene tiče so vsi kriminalci

  • leonardo 10:13 29.junij 2022.

    Horvat ali misliš, ko je izključno sam vladal Janez Janša. Ja to je bil enoosebni partijski sistem JJ-a. In zato je propadel, kaneda?

  • rd2dmk2 09:12 29.junij 2022.

    no ja v prejšni sestavi pa ni bilo enopartijskega sistema ? Pahor je nekaj kar se zoperstavi SDS ? pa državni svet ? lepo vas prosim... če bi vse tri funkcije imel Golob, bi zame bilo manj enopartijsko kot prej. ...prikaži več če komu ni jasno pa naj rusijo pogleda.. Putin in njegove marionete.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.