Slovenija
1538 ogledov

Ni še konec: Še en sporen posel države z Acronom

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Naklonsky 12:00 25.junij 2020.

    Kaj bi bilo, če bi bilo ... Še dobro, da ovce verjamejo vsem tem maska-zdraharjem pisunom.

  • NeAnonimni 09:06 26.junij 2020.

    HAHAHA, nov posel z maskami, nova pravila za nošnjo mask.. fo

  • Avatar ovca
    ovca 12:17 24.junij 2020.

    In zakaj bi sli koritniki v osebni minus,ce si omogocajo,da gredo v milijonski +? Rekli so,da ne bo vojnih dobickarhev. Res jih ni. So pa pandemijski dobickarji. Razlike ni. Delavni narod bo pa tako ali tako placeval to naslednjih 5-10 ...prikaži več let. S tujim k*urcem mahat po koprivah pac ni problem. Amen!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:40 24.junij 2020.

      Jaz sem rizična skupina,poleg tega imam majhno pokojnino... .Hvala Janezu Janši za 300Eur prepotrebnega dodatka,ker če bi bil Šarec bi usekal pavšal,ali bi Kućan dobil 100Eur,tisti prav tako priviligirani,ko imajo po 1000+ pokojnine 120Eur...,mi z najnižjimi pokojninami pa 150Eur. Tako,da ...prikaži več SMRT ŠARCIZMU FAJONIZMU... . ŽIVEL IVAN JANEZ JANŠA ŠE VSAJ 1000 LET!!!

    • Avatar ovca
      ovca 16:42 24.junij 2020.

      Mali, ne seri. Da boš ti kdaj prišel do penzije, boš moral oddelati najmanj 40 let. Štekaš? Pa letos še nisi začel :)

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:47 24.junij 2020.

      A ti jo boš kao doživela?

  • Avatar praufo
    praufo 21:43 24.junij 2020.

    res me čudi, zakaj so nekateri jajotovi pajdaši tako užaljeni , če jim nekdo v ksiht pove , da so kriminalci ... preprosto ne razumem ... če se pajdašiš z lopovi, si pač zraven, če pa ne maraš umazanih lopovskih ...prikaži več poslov , greš pa stran od take združbe ... važn da smo zdravi, pa tud če se mal pokrade, vse za zdravje ... izredne razmere so odličen čas za barabije

  • Janez 06:21 25.junij 2020.

    Lopovi! Protesti vsak petek upravičeni! Mafijska država , ki jo poganja mafijska vlada!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.