Slovenija
88 ogledov

Ni vedela, da jo snemajo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • YaKo 11:43 09.oktober 2012.

    A je ta članek sponzoriran s strani policije?

  • bobr 11:47 09.oktober 2012.

    Skrajni čas, da začnemo tudi mi policijo snemat pri njihovi udeležbi v prometi in obnašanju pri postopkih...Primer:http://digitklik.si/izdelek_PRENOSNA-AVTOMOBILSKA-KAMERA-700-HD

  • KOJAK 13:23 09.oktober 2012.

    Čist prav ji je, kaj pa laja v tri krasne. Sam sem imel dosti opravkov s policijo, če sem kdaj plačal sem upravičeno... dostikrat pa sem se lahko celo kaj izpogajal. Sam človek moraš bit in se pogovarjat, ne pa ...prikaži več lajat, psovat in ne vem kaj.

  • Sebastjan Kroflič 13:26 09.oktober 2012.

    se strinjam, uporabljam že kar nekaj časa in je zlata vredna zadevica, če moraš dokazovat kakšen "dogodek" na cesti...

  • pepi65 14:42 09.oktober 2012.

    V vse policijske avtomobile kamere. Zaradi njihove in tudi naše varnosti.

  • vicvic 15:14 09.oktober 2012.

    Kako žalostno. Nareediš prekršek in potem še drugo napako.Saj denar rabiš za plačilo globe, ceneje bo, četudi so karzabeljeni zneski,

  • Matej Stumberger 17:54 09.oktober 2012.

    Takšno kamero lahko dobite iz tujine za ~25€

  • Erika Brecelj 16:50 09.oktober 2012.

    Slovenski policisti, ki so Tacen obiskovali celotno srednjo šolo in tam opravili tudi nadaljnje šolanje, so zelo korektni in takim naj se da vsa pooblastila, tudi za uporabo fizične sile in nekaznovano uporabo orožja. Dokler vse šnelkurz policaje pa se ...prikaži več naj nažene iz vrst Policije, ker takšne nekulturne prepotentne zverine ne sodijo v te vrste. Tej prepirljivi voznici pa je popolnoma prav, le škoda, da policist ni vztrajal pri tožbi in jo za klevetanje pošteno finančno odrl, da si bo zapomnila za dalj časa.

  • zdrej 13:44 09.oktober 2012.

    S čimer ponavadi ne boš kaj dosti dosegel. Če se vse dogaja po predpisih, ni sploh nobenega problema glede snemanja. Je pa koristno, da se bodo tudi oni malo bolj pazili.

  • pajo 17:55 09.oktober 2012.

    "Če" je potekal postopek korektno, bi moral organ, po uradni dolžnosti, stranko v postopku seznaniti z vsemi dejstvi. Tudi z dokaznim gradivom, kot je posnetek. To narekuje ZUP! Kaj je prekrškarka dejansko delala v celotnem postopku, od začetka postopka, ...prikaži več do izdaje odločbe, pa zgoraj ni jasno razvidno. Takoje članek bolj tak, tak...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.