Slovenija
264 ogledov

"Nihče k sebi domov migranta ni povabil brezplačno"

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 07:44 23.september 2016.

    Namestitev beguncev pri zasebnikih, ki zaračunavajo najemnino, je za vlado ena dražjih oblik namestitve, zato bodo za namestitev beguncev najprej uporabili obstoječe stanovanjske kapacitete posameznih upravljavcev stanovanjskih fondov in Stanovanjskega sklada RS, po potrebi pa tudi kapacitete, ki bodo ponujene ...prikaži veče s strani zasebnikov v najem ali brezplačno uporabo.---------------------------------------------------Odlično - slovenčki , za vas pa , ki vas mečejo iz stanovanj zaradi neplačil pa ostane VEDRO NEBO !!

  • Aleta 12:57 23.september 2016.

    To niso begunci. To so migranti, ki na silo prečkajo mejo!Naša vlada nima mandata, da odloča in naseljuje te ljudi med nas.Če je za vsak drek referendum mislim, da bi morali ljudje odločati ali smo sploh za to, ...prikaži več da kdo od teh ljudi ostane v naši domovini. Marš pa taki politiki kot jih imamo mi. Nesposobneži!!!!!

  • Avatar praufo
    praufo 13:59 23.september 2016.

    folka je po celem svetu tako preveč, da je težko verjet, sicer bi vsak preživel v samozadostni skupnosti, globalizem pa naredi mnogo folka popolnoma odveč, rabi se potrošnika, ki ima neskončno gnarja za trošenje, delavcev, ki jih je pač treba ...prikaži več plačat pa čedalje manj... ja tko je in še slabše je in še slabše bo

  • novispenjac 15:13 23.september 2016.

    člani slovenske filantropije potem niso sprejeli v svoj dom nobenega ilegalca? samo drugim pridigajo, naj jih sprejmejo?

  • Gigiiinjo 07:55 23.september 2016.

    zakaj ne? KER LJUDJE VIDIJO DA TO NISO BEGUNCI AMPAK EKONOMSKI MIGRANTI

  • Plavi-mil 08:10 23.september 2016.

    Ja , pa kje ti ljudje živijo, zastonj se še mačke na gonijo, razni filantropi in nevladniki jih naj pa sami domov vzamejo, oni so drugi največji škodljivci države, takoj za to nesposobno vlado, katera nam jih je nagnetla.

  • Papaja Popi 08:13 23.september 2016.

    Vabili so jih sami hinavci, ki so jih bile polna usta o usmiljenju.Potem so pa zavohali profit.

  • malonaokoli 08:18 23.september 2016.

    Zanimivo, Slovenski otroci lahko hodijo po 2-3km peš skozi gozd v šolo vsak dan, starši pa v službo, med tem ko je za tujce kakršen koli napor odveč in skrbijo za njihovo udobje v mestu, da bo daleč stran od ...prikaži več realnega življenja. Še kdo pričakuje, da bomo domorodci strpni ? zakaj niso naši otroci iz vasi, tako skrbno vodeni v mesta?

  • Papaja Popi 08:21 23.september 2016.

    Muslimanihttps://www.youtube.com/watch?v=tJnW8HRHLLw&feature;=em-share_video_userhttps://www.youtube.com/watch?v=nOSh11IN3yA&feature;=em-share_video_user

  • Avatar Minovak
    Minovak 08:23 23.september 2016.

    Vsak član ZL (združene levice) bi moral pod streho vzeti vsaj 3 migrante, saj so jih bili na Kotnikovi letos, polna usta vabil naj pridejo k nam. Drugače misleče so pričakali s koli (dokumentirano, bil sem tam in videl), torej ...prikaži večj so jih po vsej sili hoteli zase. Me pa zanima, zakaj so sedaj tako tiho ti mladi, rdeči praznoglavci, zadaj, za njimi pa jih je podpiral murgeljski palček in mafijski, ljubljanski župan (dokumentirano), tako, da je očitno v prazne glave z lahkoto spraviti laži in prevare.

  • Avatar Leon
    Leon 08:27 23.september 2016.

    Polna usta obljub pred javnostjo..........potem pa nič ! Temu se reče pahorjevanje !

  • Zmago 08:46 23.september 2016.

    Ja pa še celo medvedi so ponekod več vredni, kot pa varnost vaških otrok !! ??

  • valerijakregar 08:50 23.september 2016.

    na volitvah !

  • valerijakregar 08:51 23.september 2016.

    počakajte.ko jih bo dovolj, si bodo namestitve izbirali kar sami !

  • valerijakregar 08:57 23.september 2016.

    avgan dragec in b.b. - alias - izudin arabski, kje sta ???????????migrantska dobrotnika s kotnikove.zaščitita vendar svoje !!!!!!!!!!!!!!samo ne na mojih plečih !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Milan Novak 12:37 23.september 2016.

    Sprejet je treba zakon ,da jih morajo obvezno sprejet tisti ,ki so jih pričakali s transparenti DOBRODOŠLI, in pa razni prostovoljci !!!

  • nina 10:04 23.september 2016.

    mi imamo sami begunce,ker jih mečejo na cesto halo ste normalni.Politiki naj jih sprejmejo,oni imajo dobre plače.

  • mph 10:05 23.september 2016.

    Pa to sem ravno napisa. :-) Njihov Mohamed je na krilatem konju odjadral v njihova nebesa okrog og leta 700. Takrat so začeli štet od 1 in čas razvoja se je na tisti točki ustavil. Se pravi cca 1400 let.

  • Zmago 11:28 23.september 2016.

    50 % ????

  • Janez Smodis 09:29 26.september 2016.

    Za kaj bi jih pa kdo moral imeti zastonj in za njimi plačevati stroške ? Tudi če bi imel deset hiš ne bi sprejel niti enega .Če jih država in posamezniki tako zagovarjajo naj jim ponudijo svoja stanovanje in vile ...prikaži več in vile na morju .Da jaz vzamem v prazno hišo te divjake ne pismene in da plačujem za njimi elektriko kurjavo in komunalo po tem mi res nekaj mora manjkati v glavi .In na koncu ko odidejo mi vrnejo demolirano hišo in da še po tem renoviram na svoje stroške .Raje vse skupaj poderem kot pa da dam takim nesnagam

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.