Magazin /magazin/lepota-telo
43 ogledov

Nikamor brez ličil

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dixon 13:46 29.september 2011.

    Drogerije DM motijo tudi mene, predvsem to dejstvo da zapostavljajo naše slovenske izdelke. Bodimo realni, naši izdelki niso nič slabši, upal bi si trditi da so celo boljši kot vse to kar DM ponuja, predvsem kot svojo lastno kolekcijo. Tukaj ...prikaži več bi morala država res ukrepati in predvsem zaščititi naše blagovne znamke.

  • Alex Ječar 23:13 31.julij 2011.

    joj, ličila so dolgoročno pravi strup za kožo. Že negovalna kozmetika je lahko dost škodljiva. Js uporabljam samo še naravno, najbolj mi je trenutno všeč karitejeva krema od green line natura. Je skor 100% naravna, brez parabenov, mineralnih olj in ...prikaži več podobnih packarij. Pri ličilih bo pa zgleda treba še mal počakat. za enkrat še nisem zasledila da bi se dalo dobit naravna.

  • Lapanka 10:17 28.september 2011.

    Se strinjam z napisanim. Tudi sama prisegam na čimbolj naravno in tile izdelki od green line so res vrhunski. Me je pa zmotilo zadnjič to, da v drogeriji DM sploh ne moreš dobiti izdelkov od Green Line, se pravi naših ...prikaži več slovenskih proizvodov. To je skregano z logiko. Kako ne moreš v Sloveniji dobiti izdelkov slovenskega proizvajalca. Tele drogerije DM bi morali že zdavnaj dol zapreti. Jaz nakupujem samo še v Mullerju!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.