Slovenija
46 ogledov

"Nikoli ni bil na mojem izpitu iz nemščine"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • veber 15:39 19.april 2012.

    Eh, naj gre še enkrat delat, vmes se je pa ja že naučil.

  • Pepe007 14:28 19.april 2012.

    Če je bil izpit izveden pisno, bi moral obstajati dokument. Iz tega bi se dalo ugotoviti, kdo je pisal. Zanašati se na to, da se profesorica spomni ali ga je videla ali ne, je hudo slab dokazni material. Če ...prikaži veče pa profesor ne hrani dokaznega materiala za oceno, pa je tako ali tako za pognat čez prag.

  • rogg 14:36 19.april 2012.

    Kaj ga mučte, inteligenca mu veje z oči....

  • desetka 15:11 19.april 2012.

    Pa naj ga kdo od novinarjev vpraša kaj po nemško! Samo meni res ni jasno, da gredo take banalnosti, kot je tečaj in izpit iz nemščine "švercat". Ja pa saj to se ja vidi ali znaš ali ne... Eh. Tele(bajsek).

  • spyder 15:18 19.april 2012.

    pa dobro no.....Branko pač ni vedel,da moraš osebno sam pridt na izpit kot ni vedel ,da v SLO ljudje sami plačujemo položnice

  • Pepe007 16:08 19.april 2012.

    Čuden faks, kjer lahko greš na ustni del izpita nekaj let po pisnem in čuden profesor, ki take goljufije ne prijavi takoj. V starih člankih sem namreč zasledil, da je profesorica dogodek prijavila šele 3 (!) mesece po dogodku. Zakaj? ...prikaži več Tu lahko dela domišljija. Ali je čakala na finančno ponudbo?

  • bojovi 19:29 19.april 2012.

    No kaj je zdaj, bo odstopil ali ne?

  • zlatane 21:20 19.april 2012.

    da vas ni sram cele slovenije in vseh v tej tožbi proti poslancu mariniču. sem doma 100 metrov zračne linije od poslanca mariniča. ko mi je lokalna skupnost ovila vrv okoli vratu in smo skoraj vsi trije ostali brez zaposlitve ...prikaži več v naši 3 članski družini, skratka čez noč socialni problem, nam je on rešil življenja. jaz bom vedno za njega, glasoval bom za njega, on je za naš kraj naredil toliko, kot noben lokalec, ki je na položaju. vse to sem videl tudi osebno in lahko o tem pričam kjerkoli. samo vsakemu sposobnemu prej ali slej začnejo zaradi zavisti metat polena pod noge, to se je zgodilo meni, prav tako njemu. postanite uspešni in videli boste, koliko si boste pridobili sovražnikov....

  • KOJAK 15:42 19.april 2012.

    Sam sem delal in izdelal izpit pri Ekarjevi. Vsi so se je bali kot hudič križa saj naj bi njeni predmeti veljali za najtežje. Pri njej sem bil na ustnem izpitu par let po pisnem in se me je spomnila, ...prikaži več tako da lahko rečem, da ima gospa ODLIČEN SPOMIN. Jaz verjemem Ekarjevi, MAriniču pa niti približno ne, sicer pa vsi vemo kako ni plačeval položnic za službeno stanovanje, še najboljša pa je bila njegova izjava, da ni vajen plačevat položnic saj prihaja s podeželja.

  • Veteran 22:24 19.april 2012.

    Ga. Ekar vi ste ena navadna kokoš, ki je pričakovala oz. verjetno izsiljevala tako imenovano denarno zahvalo. G. Marinič obvlada nemščino bolje kot vi, draga gospa...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.