Svet
99 ogledov

"Nikoli ni jedel mesa"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • siesta 11:25 28.april 2013.

    Kaj je pa tebe tako prizadelo? Pač so psihopatu pripisali eno malenkost več k njegovi obsežni psihopatski kartoteki. Big deal. ta člopvek itak ni vreden da bi ga pes poškropil in upam da se cvre v peklu.Če obstaja seveda.

  • 1111 13:54 28.april 2013.

    ...ja res si prizadet !

  • sprehajalec 21:16 28.april 2013.

    Pejte fantje komentirat tamle JJ, Bratovškovo itd. Izogibajte se komentiranja resnih tem, kjer je treba imeti kakšno prebrano knjigo za podlago.

  • sprehajalec 11:03 28.april 2013.

    Ste normalni Žurnalovci!"Dejala je še, da je bil Hitler ogaben človek, ter da je pobegnila, ker jo je začel spolno nadlegovati."Dajte original še enkrat prevedite. Nadlegovati jo je začel nek častnik SS in ne Hitler, kar je ...prikaži več velika razlika. Zato je pobegnila. Sem že mislil, da o Hitlerju še ne vemo vsega.

  • sprehajalec 11:49 28.april 2013.

    Prizadela me je zgodovinska točnost. Poglej, kaj imamo danes v naši državi, ko se je zgodovina na počez tolmačila, kakor je bilo komu ljubo. So pač na svetu ljudje, za razliko od 99% povprečja, ki jih zgodovina zanima. ...prikaži več In če bi se ti za hipec poglobil vanjo, bi videl, da obstajajo cele knjige o tem, da Hitler ni imel normalnega spolnega življenja. Celo naj bi mu kot otroku kozel oneta odgriznil, ko so si ga sošolci privoščili, ter mu ga namazali s soljo. Skratka imel je nenavadno spolno življenje, z veliko mlajšimi IN SAMO določenimi. Nečakinjo, pa potem Evo Braun itd. itd. Sedaj ti pa nek žurnalovec narobe prevede članek, ga skrajša in Hitlerju pripiše nadlegovanje služkinje. Ko sem še malo pobrskal bliže originalu, tam piše, da ženska Hitlerja sploh nikoli ni videla in je bila ena od 15 pokuševalk. Samo njegovega psa je videla. In tam pa glej sploh ni več besede o nadlegovanju, temveč le, da ji je nek esesovec svetoval, naj pobegne z vlakom v Berlim pred Rusi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.