Magazin /magazin/vip
70 ogledov

"Nisem bila na bunga bunga zabavi"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • hefe 09:15 18.julij 2013.

    "Priljubljena pevka Kataya...."OK... tudi prav...

  • allstarr111 09:53 18.julij 2013.

    Mogoče jo je klical za njegove fizikalce, ker niti blizu ni njegovemu tipu babe

  • Method 12:47 18.julij 2013.

    Nevem gdo ta zenska je , ampak nezgleda dovolj dobro da bi bla sploh povabljena na bungabunga zabave od berlusconija.Tko da ta clanek pomoje samopromocijsko sranje.

  • allstarr111 09:28 18.julij 2013.

    Tole niti pred 20 leti ni mogla bit berlusconijeva jahta, ker je premajhna, v kolikor bi bila bi naša "pevka" ležala na tej blazini v senčki, ker bi bile nad njo še dve palubi recimo, in tem kjer ona leži ...prikaži več je na njegovi garaža za skuterje in čolničke, v rangu 3-4 metre. More pa človek met mal tud občutka da se ne uleže kr na svako zanikrno in umazano blazino pa nima veze čigava je nekdaj bila :)

  • allstarr111 09:46 18.julij 2013.

    Ja še to, tukaj je barka istega porizvajalca in linije kot sedanja berelusconijeva ki jo je kupil 2010 http://www.youtube.com/watch?v=8tdUolwrzLY Torej ta svinjak na keterm leži "pevka" je kot kočairca napram jahti ko jo sedaj uporablja silvio, uglavnem barka je premlada ...prikaži veča in prmejhna da bi kadarkoli bila v rabi silvia.

  • allstarr111 21:52 28.julij 2013.

    Zadel si ga v nulo, res je wally :) vsa čast, to da so blazine umazane je izak normalno, se pač zgodi če zadeva stoji, enako podn, desno je videt že kr načet. V bistvu me pri vsej ...prikaži večj zadevi najbolj moti samo to, da neketeri pričakujejo da skočiš ne neko barko, se uležeš in en te slika ter napišeš da si bil pri XX osebi na jahti, to me ne moti, moti me to da tak folk pričakije da bomo to verjel, najnovejša je Sanja G. ona je tud na pazi "družinski jahti" a edina slika je z jadrnice (pa še ta je stara nekje 5-6 let) ostalo so z obale :) Madona more bit križajenje po obali zanimivo :) OMG

  • hubertfast 09:24 18.julij 2013.

    Sicer prvič slišim za njo in ker jo ne poznam, jo Berlusconi sigurno ni vabil zaradi petja.

  • Matjaz Kalc 18:43 21.julij 2013.

    Kot prvo, to ni jahta temvec tender, kar sluzi za krajse izlete na obalo, ko so jahte na sidru. Izgleda kot Wally tender okrog 12-15m dolzine in je glede na slike precej slabo vzdrzevan, popravite me, ce sem se zmotil.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.