Zdravje /zdravje/otrok
38390 ogledov

Niso zmogli plačila, napisali so mu opravičilo

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eosss 09:22 13.september 2017.

    Spet državljani rešujemo stisko sodržavljanov! Spet dajejo največ tisti, ki tudi sami nimajo ravno veliko! KJE JE DRŽAVA? Same besede so jih, kje so politiki, kje je CSD, kje je "pravna in socialna" država, ki jo imamo omenjeno v ustavi? ...prikaži več Na papirju, samo v teoriji, v praksi pa smo daleš od tega... sram me je!

  • pje 09:16 13.september 2017.

    Baje bo zdaj in v prihodnje manj socialnih prejemnikov saj je gospa Kopačeva uvedla program na zavodih, ki se imenuje PROGRAM SOCIALNE AKTIVNOSTI! Zakaj se meni zdi da je to spet en program, kateri pač mora biti samo, da nekaj ...prikaži več je ker iz strani ministrstva in eu je prišel denar, ki ga nekako morajo porabiti seveda ti, ki bodo vodili te programe bodo dobili največji kos plačila le tisti udeleženci pa bodo še večji reveži!!!

    • kapibara 09:26 13.september 2017.

      Javna Uprava sprejema "programe" za to, da se še tako enostavna stvar - zakomplicira (nas Slovence) , za vso uvoženo bagro, pa imajo že zveze na CSD-jih :-(

  • Tupamaros 08:52 13.september 2017.

    Zgodba, ki kaže slabo sliko RS, ki naj bi bila po Ustavi (2. člen URS) pravna in socialna država. Botrstvo, Karitas in druge soc, nevladne organizacije so potuha bedni državi, ki bolj skrbi za pritepence kot za svoje državljane.

  • partizanka 08:52 13.september 2017.

    ustavni pravnik Teršek je rekel na RTV, da ga je sram govorjenja o financiranju migrantov. No, kdo ima prav?

  • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 08:07 13.september 2017.

    Ganljiva zgodba, posljite jo na vlado. Naj se zamislijo. Nasi ljudje so lacni posamezemu migrantu damo pa 2000 eur. Zalostno. Bi pomagal z veseljem ampak dokler bo drzavni denar za tujce jaz ne dam popolnoma nic. Zal tako je.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:58 13.september 2017.

    Največja žalost te družine je,da so Slovenci!! Če bi bili migranti jim nebi nič manjkalo saj v naši državi ni problema za denar,ko se gre za tujce!! Kako vodilnih v državi ni sram,da se sploh kaj takega dogaja?? Ljudje nimajo ...prikaži več za kruh vrgli so jih iz stanovanja res je sramota biti Slovenec v tej rdeči državi!!

  • Pepe007 14:22 13.september 2017.

    Polno nekih komentarjev. Ali nakažeš, ali pa ne. Noben nobenega ne sili. Tudi sam nisem vsega imel in kam šel, vendar to ni ravno najhujše, kar te v življenju doleti. Pohvalno, da sem videl, da mi moja banka za tip ...prikaži večp nakazila CHAR ni vzela provizije. Pred časom temu ni bilo tako. Mogoče je še kaka fora, komu nakazuješ in potrebuje prejemnik kako pogodbo z banko.

  • onyxx 07:15 14.september 2017.

    Moji sosedi brez problema živijo z otroškimi dodatki za 5 otrok, pa nikče ni zaposlen, zastonj malice, kosila, tabore, poleti gredo vsi otroci na brezplačne počitnice, zastonj dobijo vse šplske potrebščine z delovnimi zvezki in torbami vred....

  • gggg 10:27 13.september 2017.

    Ko sem bil mlajši, si nikdar nisem privoščil vstopnic za kino ali pijače s prijatelji, pa sem se prav tako imel lepo. Tudi danes mi zaradi tega nič ne manjka. Saj s prijatelji si film lahko ogledaš tudi doma - je precej ceneje.

    • maresem 12:34 13.september 2017.

      Teslo zarukano.... imaš še kak bolj bolan komentar?

    • gggg 13:28 13.september 2017.

      Zakaj pa je moj komentar bolan. Bolno se mi zdi razmišljanje ljudi (novinarke), da morajo hoditi v kino in na pijačo. Se strinjam, lepo je iti, vendar če ne greš se zaradi tega nikomur svet ne bo podrl.

  • Klementina8 22:54 13.september 2017.

    Mi je bilo ful tezko ob branju clanka.Ampak tej kuzli Aniti Ogulin ne zaupam niti malo,dvolicni gnoj.V javnosti daje izraz usmiljenja in socutja,dejansko pa je cist kontra.Naj pove,koliko da v svoj zep,pokvarjenka. Razumem,da zeli druzina anonimnost,ce bi vedela,kje so,bi OSEBNO ...prikaži več sla do njih in jim pomagala financno in materialno.S posredniki pa definitivno ne,ne zaupam niti malo.

  • partizanka 17:38 13.september 2017.

    nekaj časa nazaj na stomatološki kliniki na blagajni plačujem, istočasno fant migrant pokaže nek papir, ona nekaj napiše in on gre, jaz plačeval 40 let plus dodatno zavarovanje. Jaz vem zakaj ni denarja za otroke, veste tudi vi?

    • Avatar Džoser
      Džoser 19:50 13.september 2017.

      Še osnovno šolo ali pa tečaj slovenskega jezika bi si lahko plačal.Sram te bodi za tako Slovenščino za 40 let plus!

  • maresem 12:33 13.september 2017.

    To je ogledalo naše gnile mafijske države. Važno, da ima mastno penzijo za nedelo krvoločni gnoj od babe Svetlane Makarović - promotorke rdeče diktature in totalitarizma.

    • Tomii Tomo 14:31 13.september 2017.

      Kolikim sta pa Gargamel JJ in primc pomagala? Jaz pravim vse pred strelski vod ne glede na to al so levi al desni.

  • 1drzavljanka 13:01 13.september 2017.

    Tudi moja družina je bila v hudi stiski. Pa smo šli na CSD in dobili nekajmesečno socialno pomoč in tudi enkratno pomoč za položnice. Seveda to niso bili kupi denarja, ampak je bilo dovolj, da smo preživeli. Tako, da .... ...prikaži več. dragi komentatorji, ki najbrž imate polne riti, ne "serjite". Še vedno smo socialna država in še vedno se nam pomaga. NE VERJAMEM, da temu nesrečnemu dvanajstletniku na CSD-eju ne bi pomagali plačati izleta. Treba pa je ukrepati pravočasno, to je pa res.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.