Avto
53 ogledov

Nissan ima učinkovito rešitev proti uporabi mobilnikov med vožnjo

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 11:00 05.maj 2017.

    Ne drži. Telefon deluje tudi če ga daš v kovinski lonec s pokrovko. Ali v ugašnjeno zaprto mikrovalovko Lahko ga zavijete tudi v Al folijo. Prepričajte se.

  • Snežinko 15:09 05.maj 2017.

    O, drži, drži. Samo tvoja folija mora biti ozemljena.Sicer pa to sploh ni rešitev, ga pač noben ne bo imel v tistem držalu ampak med nogami. Ko tipkaš po njem pa ga imaš itak v roki, ne v tistem stojalu...

  • zdrej 16:06 05.maj 2017.

    Zanimiv poskus. samo če me občutek ne vara, ne bo deloval. Tisti, ki so problematični, tega sploh ne bodo uporabljali. Sam osebno sem pač mnenja, da klic, prejet na prostoročno telefoniranje ni neka distrakcija. Oz. še je manjša, kot če ...prikaži veče se pogovarjaš z nekom v prostoru, saj hočeš vzpostavljati očesni kontakt (kakor kdo). Pri telefoniranju pa tega ni. Težavnost pogovora je v obeh primerih lahko zahtevna. In vsekakor, če imam mobilni telefon, hočem med kako potjo biti dosegljiv. Recimo zaradi sprememb situacije, ki zahtevajo mojo reakcijo, ne pa ko pridem na cilj, pa potem po uri vožnje ugotovim, da sem se zastonj vozil.

  • Johan Spohan 16:29 06.maj 2017.

    Zanimivo kako se lahko zastonj voziš. Morda pa le zaman!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.