Svet
47765 ogledov

Nočna mora turistke na Hrvaškem: Najprej sem mislila, da so komarji

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Waltter 15:19 05.julij 2019.

    pa ne ga srat da ni povezano s higijeno, ?? Seveda je - ce bi tale malo bolj cistil bi jih ze zdavnaj odstranil.

  • Avatar olor
    olor 07:56 24.julij 2019.

    https://www.nijz.si/sl/posteljne-stenice

  • mirror 07:30 05.julij 2019.

    Pri pojavu stenic se dobro vidi kako Hrvati držijo skupaj. Nihče nič ne ve in ni o ničemer obveščen, ko gre za njihovo dobro. Pri nas pa naj crkne sosedu krava, kajne?

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 11:01 03.september 2019.

    stenice, bolhe, usi in druga golazen je povezana z cistoco in menjavo zimnic in vzglavnikov na pet let v sobah ki jih oddajajo turistom.

  • Franjo Erman 10:07 26.avgust 2019.

    stenice lahko prinesejo s sabo gostje pred tabo. če posteljnina ni zamenjana in soba dezinficirana, se jih zelo teško znebiš

    • asmas1965 19:28 14.september 2019.

      e moj hrvate frane... stenice ni možno prenašati.te nadležne žuželke s0 naseljene v umazaniji..kopiram.Od zajedavskih stenic se na človeku prehranjuje posteljna stenica (Cimex lectularius), na katero lahko še vedno naletimo v območjih s slabšimi higienskimi standardi. mislim da si razumel

  • Gandolf 16:13 07.julij 2019.

    Zaostalost Grvatske!

  • Biba 12:30 05.julij 2019.

    Ah tega je dosti po zatohlih, starih apartmajih, ki jih oddajajo naši južni sosedje. Žimnice so polne stenic in bolh. Tudi mene so pogrizle enkrat. Neprijetno res, ker srbi in si pol v hrastah, če se praskaš... kaj pa vse ...prikaži veče prenašajo te male žuže pa tudi vprašanje :)

  • bozo87 09:43 05.julij 2019.

    PICAJZLI ZIHER

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.