Svet
17 ogledov

Norbert Hofer grozi z referendumom o izstopu Avstrije iz EU

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:41 02.julij 2016.

    A dej nehi. A tole zate ni sovraštvo?https://www.facebook.com/sarah.leblanc.718/media_set?set=a.10101369198638985&type;=3&pnref;=storyImaš pa nizke standarde za sovraštvo morm rečt.

  • Avatar čavez
    čavez 20:41 02.julij 2016.

    Se strinjam z Norbert Hoferjem muslimanske sodrge v Evropi ne rabimo.

  • mph 00:11 03.julij 2016.

    To bi res bil konec EU, če bi neodgovorni politični norci dovolili Turčiji, da postane članica EU. Eno je čisto ekonomsko sodelovanje, čisto nekaj drugega pa kot odpret neomejeno meje taki nori religiji, kajti pri njih je vera prva, potem vse ostalo.

  • Žurnalček 10:59 03.julij 2016.

    Poljaki so največji slovanski šlam od naroda in jih ne sovražijo samo v GB ampak so tudi v USA kjer so na prvem mestu , pred Mehičani in Indijanci !

  • dragec 10:20 04.julij 2016.

    čavez, tvoj ati je kot migrant čistil javne WC - je po nemčiji

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:56 02.julij 2016.

    http://www.standard.co.uk/news/london/polish-girl-8-abused-by-classmates-and-german-cars-vandalised-in-london-in-vile-outpouring-of-hate-a3283641.htmlTo so resne zadeve, ki uhajajo izpod kontrole. Ampak politiki so pa tako kot pri nas diplomatsko tiho, če pa že reagirajo je pa to medlo.Jz se ne morem strinjat z tvojo ugotovitvijo da to ni ...prikaži veči sovraštvo. Enostavno je preveč močno in preveč zaničevalno.

  • maneken 20:08 02.julij 2016.

    Glej. zadnje leto sem preživel v UK, zadnje mesece pa v Londonu. Če si bil kdaj tam, potem veš, da je to ena taka pisana sredina, da se Poljaki izgubijo in če bi se Angleži začeli igrat šovinizem, se London ...prikaži več ustavi, da o kakšnih ind. središčih kot je Birmingham (ki je itak črn) in Manchester ne govorimo. Zato me te njihove idiotske igrice z referendumom ne skrbijo preveč, da boš pa te naduteže prevzgojil, bo pa lahko trajalo generacijo ali dve. Ne bojim se jaz za Poljake.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:43 02.julij 2016.

    "Britanski referendum je opozoril, da je EU daleč od ljudi, in prepričan sem, da je potrebna prenove, tako da bo uveljavila temeljne vrednote in bo bliže ljudem," S tem stavkom se strinjam. Ampak vseeno pa me malo skrbi da ...prikaži veča ne boš potem ko boš izvoljen (kar gotovo boš) netil še več sovraštva in bil še bolj nesolidaren z drugimi narodi na kar si v preteklosti že namigoval.Konec koncev...Londončani po referendumu sovražijo Poljake. Veliko sovraštva so izkazal do Poljakov. Če sumijo da si Poljak te bodo podil ven iz države. Tud Slovence lahk zamešajo z Poljaki v Veliki Britaniji.Kaj hočm rečt je to da se hitr lahk zgodi da bomo v podobni poziciji kot so zdej muslimani in bomo osovraženi če se bo radikalizem skupaj z sebičnostjo še naprej širil.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:50 02.julij 2016.

    ""Table next to me says to Polish waitress". "How come you're so cheerful? You're going home". him and missus started laughing.""Late to meet a friend because racists at my bus stop gleefully talking about "getting the foreigners out" ...prikaži več and I had to walk to another stop.""We voted you out, go f... yourself imigrants" ( ko sta slišala da skupinica govori po romunsko )Al pa tole:https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13501851_10101369379057425_5878942278212324739_n.jpg?oh=4ca1ef5c99e18c6e3b539a65330a0932&oe;=57EB1F00

  • Žurnalček 10:56 03.julij 2016.

    Tisti , ki se je znašel proti svoji volji , brez kakršnjekoli svoje krivde že enkrat v verski vojni ve , da ne sme na področju kjer biva nikakor in pod nobenim pogojem do stanja , ko ena vera namerno ...prikaži več preseže številčno vero avtotohnih prebivalcev "!!! Jaz sem to občutil doživel in dodobra finančno izgubil in se z Hoferjem absolutno strinjam , s tem pa zahtevam , da se niti enemu muslimanu več ne da ne državljanstvo ne azil ! Jaz in moji otroci nimamo več kam bežati , enkrat smo pribežali domov in to je verjemite zadosti , za vse življenje !!!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:46 02.julij 2016.

    http://www.npr.org/sections/parallels/2016/06/29/484038396/after-brexit-vote-u-k-sees-a-wave-of-hate-crimes-and-racist-abuse"Dog excrement thrown at a German woman's door. "Go back to Africa" screamed at a military veteran. A Polish cultural center vandalized. Born-and-bred Britons told to "go home." Why? Because "we voted you out."""In Cambridgeshire, cards reading "Leave ...prikaži več the EU/No more Polish vermin" appeared outside some homes and schools after the vote. Poles make up the largest number of EU citizens living in Britain.""that there had been a 57 percent jump in hate crime reports to its online reporting site since Friday, compared with the same time frame a month ago."

  • maneken 14:59 02.julij 2016.

    "Londončani po referendumu sovražijo Poljake. Veliko sovraštva so izkazal do Poljakov. Če sumijo da si Poljak te bodo podil ven iz države. Tud Slovence lahk zamešajo z Poljaki v Veliki Britaniji."-Slovence vedno zamešajo s Slovaki, a to ni preveč ...prikaži več pomembno, saj običajen Anglež redko poseduje kakšno predstavo o državah vzhodne EU. Pa tudi sovraštvo ni prava beseda, bolj gre za občutek superiornosti, tako kot se že Slovenci počutimo superiorne proti Južnjakom, zdaj pa si predstavljaj, kakšne občutke bi šele gojili, če bi bili Angleži, veleimperialni narod z edino zgodovino, ki kaj šteje....za njih seveda.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.