Slovenija
17445 ogledov

Štiri ure in pol čakanja na meji

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blayo 14:53 25.julij 2020.

    Take kolone so po Nemčiji vsak dan zjutraj in popoldne. Gradbišča pa na vsakih 30 km...

  • Avatar praufo
    praufo 14:49 25.julij 2020.

    spet bo velik biznis s temi vinjetami , za vsakega ki prečka to državo, ... no, kar so že pokasiral, bi lahko že zdavnaj začeli s drugo luknjo karavank ... ne vem pa zakaj take kolone na prehodih, a res ...prikaži več vse kontrolirajo,... ja kaj pa ? a če so zdravi al kaj ... meni se smili vsak, ki je žrtev svoje volje ali svojcev, da je treba rinit na to morje ... želim jim veliko potrpežlivosti

  • gregor51 13:24 25.julij 2020.

    samo 16 sem upal na 70 km

    • Laznivi 14:07 25.julij 2020.

      Tebe natakarica v vaski beznici postreza pa v par sekundah...razlika je pa ta da da se tvoje zivljenje dogaja v tej beznici ker drugega nisi ustvaril ,tem turistom se pa dogaja zivljenje po svetu ,ker so normolni ljudje ki ustvarjajo ...prikaži več in tudi pohajkujejo.

    • gregor51 17:34 25.julij 2020.

      o li lažnjivi kljukec ti

    • Snežinko 20:31 25.julij 2020.

      Laznivi, imaš kar pravi nick... ravno ti ljudje niso "normalni", ker, kot sem že zgoraj napisal, z glavo rinejo skozi zid in rinejo na morje, kjer je dnevno okuženih krepko preko 100, kolikor jih "uradno" povedo.

  • gregor51 13:26 25.julij 2020.

    uapm da bodo vsi lobotomi ki grejo oz se vračajo čakali čimdlje

    • klepetava 18:45 25.julij 2020.

      Gregi, ostani doma, tam ze vsi vedo, da si "runkl". Zaradi takih in tebi podobnih je v Sloveniji natanko tako, kot je. Če bo foušija gorela ...

    • Snežinko 20:29 25.julij 2020.

      Ne bo držalo, klepetava... bolj obratno: zaradi takih, kot si TI, ki mora čez mrtve na morje imamo toliko okuženih. A res ne zdržiš eno leto brez morja? Katastrofa.... kot da v Sloveniji ni ogromno lepih kotičkov...

    • klepetava 20:40 25.julij 2020.

      Snežko, ne piši na pamet. Sem v Sloveniji. Vsak naj zase poskrbi, pa bo vsem lepše. Okuži te lahko tudi poštar. Nisem pisala o potovanjih ampak o odnosu primerkov ala Gregi, ki morajo vse in vsakogar očrnit. Dokler "bomo" razmišljali ...prikaži več o vseh drugače mislečih na ta način ...

    • gregor51 15:52 26.julij 2020.

      klepetava dej ne bluzi..poanta je da je treba preko trupel na morje ..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.