Slovenija
12040 ogledov

Noro, koliko morajo študenti odšteti za posteljo!

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 07:32 03.avgust 2022.

    Slovenija je majhna ,študirajte doma ,itak nazadnje dela skoraj vsak kot prodajalec

    • alex01 14:53 03.avgust 2022.

      Tako je. Itak ima vsaka regija v bližini nekaj fakultet. Ampak ne. Folk iz MB hoče v Lj. čeprav imajo univerzo in to celo zelo dobro. Pa npr. univerza na Primorskem. Obe imata kar nekaj primerljivih programov.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 15:14 03.avgust 2022.

      Je tako,nekateri mislijo da jim v življenju vse pripada ,bognedaj da kaj nima,na koncu je razočaranje ,a v bistvu je za vsako delo ali hobi pomemben talent z osnovno šolo in priučenje za to kar si talent,ne pa da ko ...prikaži večko narediš magisterij,pa nazadnje ne znaš niti dober dan reči .Bolj koristi da začne mlad hodit v službo takoj ko dopolni 18 let in se do 30 leta priuči in dobi izkušnje

  • bobubob 10:26 03.avgust 2022.

    Janša je rekel, da nam gre dobro. Golob gruli naprej. Ampak oba smo h koritu pripustili volilci sami. Volilci, ki razen levo desne izbire ne vidimo ničesar drugega.

  • rd2dmk2 08:12 03.avgust 2022.

    kolk mladina jamra. naj gre med počitnicami delat pa bo vidla kako je vstajat ob tej uri delat in nato domov hodit. in ne bo cel dan sedela in poslušala. pa saj srednja šola je isto. pa so otroci primorani ...prikaži več iz osnovne šole, ki je za vogalom odit v oddaljeno šolo, kjer se pouk začne uro do uro in pol prej. pa še polni avtobusi v zgodnjih urah in te včasih kar pusti na postaji. srednješolci nimajo izpita, študenti že. sicer pa50 km a vlaku se da marsikaj za šolo naredit. sam če je volja.

    • Majazmaja 11:15 03.avgust 2022.

      Ti se pa nisi kaj dosti šolal(a), a ne? Mogoče tam do srednje šole "za vogalom" in to je to ...

    • Avatar Leon
      Leon 12:12 03.avgust 2022.

      Maja ti si študirala bolonjsko kuhinjo...in čistila na univerzi .

    • rd2dmk2 14:07 03.avgust 2022.

      majazmaja.. hm sem hodil v šole, redno in ob delu, torej vem kako je osem ur delat in potem it v šolo na faks. in sedaj vidim pri svojem otroku. in takole ti bom dejal Maja. ko sem hodil v ...prikaži več srednjo šolo, sem jest budil starše, ki so šli na delo zjutraj, pa se takrat začelo ob 6-ih. tako da sem šustar, ki lahko šolne ocenjuje.

    • alex01 14:58 03.avgust 2022.

      Cel faks sem se vozila iz Lj. v Če, ker ni bilo tega programa pri nas. Vstajala ob 5h se vozila 1,5 ali 2 uri, cel dan na faksu in potem še cca 2 nazaj domov. Če je je bila ...prikaži več guzva na cesti sem pa se z basom rabila ene 30-45min do doma. Da ne omenjam zamud vlakov in posledično zamujenih busov. Pa sem doštudiral in diplomirala v roku. Razvajenckom je pa vse težko.

    • rd2dmk2 20:26 03.avgust 2022.

      za majo še tole.. svoj prvi avto sem kupil mnogo po 25 letu. ker sem do tedaj študiral ob delu. in je šla plača za šolo. in ne tako kot danes ko študent dela preko študenta in študij traja in ...prikaži več traja in traja in zraven pa kdo plača zavarovanje za zdravstvo in prispevke za pokojnino. istočasno pa je za avto in draga potovanja, ni pa za SPIZ. hvala bogu da sem vplačeval za 2 in 3 steber in upam da bo poleg mizerne penzije še mal dodatka. ker medgenaracijsko bo slabo. pa lp.

  • bljitva 11:45 03.avgust 2022.

    študentki jamrajo, k da se jim največja krivica na svetu dogaja, v resnici jim je pa tukaj prelepo, zato pa študirajo do 30 leta...naj si gredo mal v ZDA, Anglijo itd, pogledat, tam se plača samo študij 100.000, zato se ...prikaži več tam ne zajebavajo in hitro doštudirajo...pri nas bi pa vse đabe, po možnosti še živel v najbolj elitnih predelih LJ, pa jedli v najboljših restavracijah...študira pa itak že vsak bedak s 5 min časa, zato pa smo tam kjer smo, na tisoče nesposobnih in nezaposljivih diplomantov.

    • Avatar Leon
      Leon 12:11 03.avgust 2022.

      To še spijemo pa gremo 🤣🤣🤣🤣

  • Naklonsky 10:05 03.avgust 2022.

    Super! Po še eni butasti potez golobizma obdavčitve najemnin - a kdo pričakuje, da se bodo znižale? Jasno, da bo najemodajalec prevalil stroške obdačitve na najemnika!

  • Majazmaja 11:13 03.avgust 2022.

    Stanovanje oddajam 5 študentkam medicine in farmacije. Podedovala sem ga od babice in ga prenovila tako, da ima vsaka svojo malo sobo (7-8 m2). Delijo si sodobno opremljeno kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo in 2 prenovljenima kopalnicama. Skupaj s stroški ...prikaži več plačujejo 250 eur, med covidom in od junija do oktobra plačujejo samo stroške, čeprav so (bile) v stanovanju. Menim, da jih ne odiram. V stanovanje grem vsaka 2 meseca, imamo super odnos, so mirne, za stanovanje izjemno lepo skrbijo.

  • Avatar Leon
    Leon 07:29 03.avgust 2022.

    Iz davka na nepremičnine del nameniti za študentske domove po vsej Sloveniji.

    • oneh 11:50 03.avgust 2022.

      Ko pa bomo študentske domove postavili po vsej Sloveniji pa bomo ob vsakem domu postavili eno fakulteto tipa FDV, da bodo otroci deležni najboljše možne izobrazbe. Kaj pa, če bo zaradi levakarke agende teorije spola začelo primanjkovati naših otrok? Oh, ...prikaži več nič zato, bodo kar sami prišli preko meje, saj tam kjer je homoseksualnost zločin imajo otrok kot smetja. Ja tako bo, saj sedaj je svoboda in levaki plešejo.

    • Avatar Leon
      Leon 12:05 03.avgust 2022.

      Kdor se v kleti Fritzlov dobro počuti ....

  • miho 10:57 03.avgust 2022.

    Če ne bi spet zviševali davka na najemnine, bi lahko najemodajalci najemnino znižali, tako bodo pa najemnine ostale visoke. S to novelo dohodninskega zakona, ki je zdaj v obravnavi, ne bo nihče nič dobil. Sploh pa ne tisti z najnižjimi dohodki.

    • Avatar Leon
      Leon 12:14 03.avgust 2022.

      Ponudba in povpraševanje ...dodatnoa obdavčitev druge in tretje nepremičnine do 90% ....in bo nepremičnin dovolj na trgu .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.