Avto
391 ogledov

Noro! Na naših cestah je huje, kot ste si mislili

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stanko75 09:37 28.november 2016.

    Lahko bi ga poslali na kako od glavnih ljubljanskih križišč. Mislim da ne pritiska dovolj hitro na sprožilec da bi vse poslikal ki se mimo peljejo s telefonom na ušesih.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 19:24 28.november 2016.

    Tudi pijanega policaja sem že videl, ko je drugim dajal pihat!

  • Snežinko 10:12 28.november 2016.

    Hm... mogoče res, toda kaj pa sopotniki? Zakaj oni ne bi smeli telefonirati? Poleg tega ti pa tudi v primeru blockerja še vedno ostanejo igrice, video vsebine...

  • JT_Thomas 09:44 28.november 2016.

    Najbolj zanimivo je to, da sem v zadnjem mesecu videl vsaj 5 policistov (v uniformah), ki so telefonirali med vožnjo. Sam osebno v avtu, ko vozim, telefona nisem imel v roki že doooolgo, doooolgo časa. Imam bluetooth in veliko klicev ...prikaži več napravim po poti. S telefona si rolam tudi npr. studio ob 17h iz podcasta, na dolgih vožnjah in še kaj. Prostoročno se dandanes da narediti skorajda vse. (Seveda, če si ne vpisuješ statusa na Facebooku in podobne bedarije.)

  • Avatar čavez
    čavez 10:04 28.november 2016.

    Sem takoj za GSM blocker v vseh avtomobilih, vendar je sedaj zakonsko prepovedan, le zakaj.

  • Avatar Zala
    Zala 10:20 28.november 2016.

    Slovenceljni, kupi si avto za nekaj deset tisoč ojrov in nato drži telefon v roki, kot zadnji "kmet".

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:23 28.november 2016.

    ...vsekakor je pogovor tudi distrakcija, vendar ga lahko v trenutku prekineš, med tem ko telefona ne vrže vsak iz rok v milisekundi, kot to lahko narediš s pogovorom.

  • Janez Kranjski 18:19 28.november 2016.

    zakaj zameglite registerske tablice???, če že nimate jajc, naredite video in ga objavite na YT

  • Gr8_1 12:20 29.november 2016.

    Ste dali dobro idejo kako lahko policisti s preprostim fotoaparatom zbirajo dokaze za globe.

  • Papaja Popi 09:39 28.november 2016.

    Novinarjevo delo bi morala delati policija !Vendar je za kaj takega nesposobna, razen za štrajk !Stanje je tudi precej slabše, kot je opisano v članku !Marsikdo upravlja telefon v križišču in med prehitevanjem !Imamo srečo, da ...prikaži več ni še več nesreč zaradi tega !

  • Papaja Popi 09:39 28.november 2016.

    Novinarjevo delo bi morala delati policija !Vendar je za kaj takega nesposobna, razen za štrajk !Stanje je tudi precej slabše, kot je opisano v članku !Marsikdo upravlja telefon v križišču in med prehitevanjem !Imamo srečo, da ...prikaži več ni še več nesreč zaradi tega !

  • Avatar praufo
    praufo 09:55 28.november 2016.

    točno tako, mnogo vozil je srednjega ali višjega razreda, pa folk ne uporablja te ali podobne funkcije oz. jo ne dokupi ... je pa res, da so tole zgoraj slikce tistih, ki le telefonirajo, medtem ko mnogi počnejo še kaj ...prikaži več bolj nespametnega in "nevarnega", drugače je pa tole klasika na cestah, še boljš so pa križišča, telefonček v desni roki na ušesu, z levo pa prestavlja v nižjo

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:08 28.november 2016.

    Enkrat sem že nekje napisal,da bi morala policija oz.preiskovalci nesreč s hudimi posledicami zasečt telefone voznikov udeleženih v nesreči,ampak zakonodaja tega ne dopušča za enkrat?Me zanima k0olko časa bo vlada rabila,da bo sprejela dopolnilo prometnega zakona,ki bo preiskovalcem to omogočil.ko ...prikaži več bo enkrat to sprejero verjemite ne bo več tolk telefoniranja in pisanja po telefončkih med vožnjo.

  • h3o 10:11 28.november 2016.

    Danes smo spoznali, da policisti pišejo kazni DRUGIM, sebi pa ne. Pa ravno policaji dobro vedo, da je to početje prekršek. Upam da policija pokliče v uredništvo Žurnala, in zahteva registrsko tablico in kaznuje oba ''policista''. Je pa tale članek ...prikaži več najboljši članek, kar sem jih do danes prebral, no temu se reče raziskovalno novinarstvo, čestitke !

  • popokatopetl 10:15 28.november 2016.

    Problem je da je distrakcija tudi prostoročni pogovor, kadar gre za pomembne zadeve. Pa sopotniki znajo bit precej hujši od mobilca.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:20 28.november 2016.

    Ni nujno... Ogromno folka je še vedno neodgovornih ovc, ki samo sledijo zakonom, pa še potem rečejo da se so zato da se jih krši. Redki so tisti, ki za svoja dejanja prevzamejo odgovornost - pa smo pri posledicah permisivne ...prikaži več vzgoje in zadnje spremembe zakona, ki prepoveduje celo žuganje ali užalitev otrok... In potem naj bi vzgajali otroke v odgovorne odrasle, s takimi kiksi? Naj se vlada ne pritožuje, da je toliko neodgovornih ljudi - sami so jih ustvarili, sedaj pa naj še opravijo z njimi.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:15 28.november 2016.

    Meni nekaj ni jasno.... kako to, da si folk ne privošči tistih 20€ za bluetooth? Jst ga še doma uporabljam včasih, ko možu pozabim dat listek za trgovino, pa mi je zelo nadležno nosti telefon v roki in uporabim BT. ...prikaži več Meni je telefon v roki nosit KATASTROFA, že samo 1 minuto, kaj šele več.Čisto vedno, ko vidim telefonista za volanom mi ni jasno kako so ljudje lahko tako neodgovorni, da ne reskirajo tistih 20€ za BT in rajši ogrožajo vse okrog sebe...

  • Avatar praufo
    praufo 10:52 28.november 2016.

    ta debata o teoriji (po vašem strokovno "distrakcija") gre lahko v nedogled ..., telefon v avtu bo najbrž nemogoče povsem prepovedat, menim, da je prostoročno telefoniranje (samo govorenje) manj nevarno kot pa z aparatom na ušesu, seveda je pa to ...prikaži več stvar posameznika, predvsem naj bo zadeva le za nujne stvari in pogovor čim krajši, tudi to je bolje kot eno urno čvekanje, ... in ta pametni, če se že ne morejo otresti klepetulj, v takem primeru varno in nemoteče zapeljejo s ceste in ustavijo, drugič naj novinarji še takšno slikco objavijo kot zgled kako se dela pravilno

  • Pepe007 11:17 28.november 2016.

    Niste posneli nič posebnega. Letos sem bil na enem izletu z avtobusom v Italiji in ko smo blizu Milana padli v gužvo, sem si nekaj časa čas krajšal tako, da sem gledal, kaj delajo oni na levem pasu. Tako na ...prikaži več oko, vsak peti NI imel telefona v rokah. Ena petina je po telefonu govorila, tri petine voznikov pa so nekaj tipkale. Verjetno urejale FB status po koncu službe :).

  • MK 11:21 28.november 2016.

    avto na lizin in potem misli, da je velik frajer...za take junake imam jaz trobljo, jih odpihnem s telefona dol

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.