Svet
136 ogledov

Norveška: Storilec priznal strelski napad

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jst 12:05 23.julij 2011.

    Samo s.....e se še dogaja po svetu. Kdaj bo ljudctvu kapnilo da to ne bo šlo več dolgo. Žr danes je preveč hudo kaj šele bo.

  • privat 12:39 23.julij 2011.

    kaj šele bo...???Poglejmo kaka je politična scena po svetu,evropi...sami mongoloidi ,ki mislijo da so koristni ..a vsi vedo da delajo samo zgago človeštvu!..Poglejmo naše politike ...sama beda ,kot da bi morilcem dal moč...no kje je mera med lopovom in morilcem??

  • mirko 09:18 23.julij 2011.

    Včeraj sem dal komentar na ta dogodek, da to nikakor ni delo islama, pa sem dobil ogromno (večinoma) negativnih ocen bralcev. Danes so se moje trditve iskazale resnične.Me kar zanima kaj bi ta isti ocenjevalci rekli danes. To ...prikaži več je točen pokazatelj kako naiven je slovenski narod in kako z lahkoto oblast manipulira z njimi.

  • albert 10:02 23.julij 2011.

    Mirko se v vsem strinjam s tabo! Zaradi manipulacije pa ta država propada! Ampak iz hlapca ne moreš narediti kralja!

  • privat 18:06 23.julij 2011.

    to je butast folk..kaj bojo rekli??vseeno jim je...samo priznati je treba da so jezni

  • JohnSmith30699 07:35 23.julij 2011.

    kako si upate napisati " napadi 11. septembra 2001, pa dejanja islamskih "!Do danes nikjer uradno ni bil obtozen noben! To so vse predvidevanja. Osama bin laden nikoli ni bil uradno povezan z 11/9 ampak samo z ostalimi preteklimi dejanji

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.