Slovenija
3650 ogledov

'Nosil bom rdečo zvezdo': Janković besen!

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 20:01 18.april 2018.

    Inštitut za domoljubne vrednote...........kakšne so reference tega inštituta ? Morda bi morala kakšna druga inštitucija posredovati zoper takšno hujskaštvo !

  • tomaz 17:39 18.april 2018.

    Mal mi gre že na živce tale tematika...zvezda je bil naš simbol prijatelstva, pod zvezdo smo imeli službe, socialo, šolstvo, zdravstvo, redne plače, pod zvezdo je bila osvobojena naša bivša država, brez zvezde danes nebi govorili slovensko, pa tudi osamosvojitve ...prikaži večamosvojitve nebi bilo...

    • mirror 18:10 18.april 2018.

      Ne nakladaj. Na Koroškem in v Italiji nimajo rdeče zvezde, pa še vedno govorijo slovensko. Levica z rdečo zvezdo, priseljenci in sprevrženimi umetniki so danes okupatorji države in zatiralci slovenstva..

    • Avatar praufo
      praufo 18:24 18.april 2018.

      zvezda ni bila simbol prijateljstva, pač pa totalitarnega strahu, folk je bil samo programiran, služb je bilo 1/3 preveč, pa imajo tudi tisti, ki so se šetal po fabriki danes dobro penzijo, da ne govorimo o šolstvu, zdravstvu ... državo ...prikaži več so osvobodili tujci, ne pa partizani, je pa res da so pomagali rusi in njihova zvezda ... slovensko bi govorili tudi brez zvezde, asamosvojitev pa nabrž res ne bi bila potrebna, edino to se strinjam

    • Avatar Leon
      Leon 19:58 18.april 2018.

      @tomaž.........v tem je ravno problem ! Zdraharji iz diaspore -belčki ob pomoči RKC vampirjev so zagnali hujskaštvo med neuko ljudstvo na kot leta 1940 ! Zakaj ne razložijo ljudem resnice o tem .

    • donat 20:19 18.april 2018.

      dej belčki, že skuz delate sm zdraho

    • Avatar praufo
      praufo 20:26 18.april 2018.

      Leon, na tvoje pisanje sem brez komentarja ...

    • Avatar praufo
      praufo 20:28 18.april 2018.

      toliko škode kot so jo naredili tisti v imenu rdeče zvezde, je nihče ni prej (pa upam da nikdar več v prihodnosti)

  • ode 17:33 18.april 2018.

    "U tunelu usred mraka sije zvezda petokraka"

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:01 19.april 2018.

    Ko pa domobrančki jodlajo pri spomeniku v Horjulu in se postavljajo 90.letniki v "argentinskih"uniformah,to je pa sprejemljivo.Tale šiptarjeva golazn ma dvojna merila,žal!

  • nina 08:15 19.april 2018.

    Banda belogardistična še ne bo miru,zdraharji delijo narod,kar je preveč je pa preveč.Pod rdećo zvezdo je bilo manj kršenja pravic.Kaj imamo danes reveže,klošarje,revne upokojence,otroke a to pa ni sramota od demokracije.

    • Avatar praufo
      praufo 18:39 19.april 2018.

      lahko bi diskutirali o tem kdo tako deli narod, če samo preberemo dopis polpismenega avtorja na visoki funkciji, lepo si poudarila "rdećo zvezdo", slovence ste izgnali sedaj bo kmalu glavna SSSS, ... kaj imamo danes? vse to je bilo že ...prikaži več prej, le da je veljalo načelo približno enako revni, razen elite, največjih prisklednikov partije, ki danes uživajo borčevsko penzijo čeprav so se rodili po vojni, ampak to je vse v imenu rdeće zvezde

  • Jambor 21:14 18.april 2018.

    Raje se vprašajte, kdo ta koncert plača? Kdo je glavni sponzor? Vse se začne in konča pri denarju. Dvomim, da ima Makarovičeva tolko penzije, da si to lahko privošči. Ali pač?

    • Avatar praufo
      praufo 18:42 19.april 2018.

      ta zapitek, kot že marsikateri bodo knjižili pod slabo banko ... tako pač delajo rdečkarji, nikoli nič plačajo, vzamejo kar jim je pri roki, pa še tisto uničijo in nenehno vpijejo mi smo mi, mi smo zmagal ... pa kdo jih ne bi poznal

  • Avatar praufo
    praufo 18:25 18.april 2018.

    parada za levičarje, naj jim pustijo svobodo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.