Slovenija
6269 ogledov

Notar Jože Sikošek, ki je overil posojilno pogodbo SDS, v postopku razrešitve

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 15:44 18.januar 2018.

    Saj ne da bi opravičeval notarja...................ampak Kalimero se bo spet zmazal. Celo Slovenijo ima za norca.

    • Avatar Leon
      Leon 09:32 19.januar 2018.

      Najprej morajo na Dobu obnoviti Slovensko vas ,da bo primerna za VIP prevarante !

  • ode 16:00 18.januar 2018.

    Ali postopek razrešitve teče tudi Ivana, ki je natanko vedel, k kateremo notarju mora iti overiti nezakonito pogodbo.

    • donat 19:11 18.januar 2018.

      ga je pogledu v čelo, jj ne krede in ne laže, hahha, črni humor

  • minimaxi 17:32 18.januar 2018.

    Bivši komunist in nosilec Titove štafete, kvazi demokrat Janez Kim Il Janša je pataloški lažnivec. Govnač je plesalec srbskega kola in prejemnik srbskega denarja, ki ga naj bi kao vrnil. Ujel.se je na limanice in zopet laže. Spokaj JJ u Srbiju

  • borut08 15:51 18.januar 2018.

    Zakoni so zato,da se jih uposteva pa ceprav se nekateri zelo trudijo,da strasijo z tem,da tko nic ne funkcionira in tako strasijo in utisajo drugace mislece.

  • ode 15:51 19.januar 2018.

    Ravno toliko je bil na Dobu, da se je spečal z mafijo. In sedaj je enega od njih namočil. Verjetno so sosedje že opazili, da zadnje čase celo noč luči gorijo okrog hiše.

  • Avatar Leon
    Leon 09:30 19.januar 2018.

    Glede odvetnikov ,notarjev ,sodnikov ..........bi lahko vrteli na RTVS nadaljevanko za naslednjih 50 let po vzoru Dinastije ! Naslov Slovenska pravna Dinastija !

  • Plavi-mil 12:01 19.januar 2018.

    Kaj je pa s tistim notarjem, kateri je overovil Cerarjevo predvolilno donacijo Bosanskega graditelja in Hrvaškega državljana, dir. Orbika?, ne to ni nič za opranoglave levosučneže, v primerjavi z vrnjenim kreditom.

    • maresem 15:15 19.januar 2018.

      O tem se malo piše in govori ker je to naredila levičarska gamat.

    • Janez Smodis 11:48 21.januar 2018.

      Plavi-mil ........ O Cerarjevih škandalih ne smejo pisati tako je pri nas

  • Jožef Koprivnikar 15:45 18.januar 2018.

    Pa je uspelo najti hudobca, krivca on pa v jok.Le pomagati je hotel ima že prakso

  • Pepe007 09:43 19.januar 2018.

    Zanimivo, da so se zgodile marsikatere pogodbe, ki so jih overili notarji, bile so medijsko odmevne, pa ni bilo nobenih resnih sankcij. Kdor pa posluje s SDS pa mora biti kaznovan. Očitno živimo v eni prikriti diktaturi.

  • stary1 08:12 19.januar 2018.

    "Ne, ne, tudi tega nisem mislil. Je kdo videl tiča, ki mu ne pripada?" Vstala je polovica žensk. "Neeee, ne in ne, mislil sem, ali je kdo videl MOJEGA tiča?" Vstali so ministranti, dva duhovnika in koza. "Neee mislil sem ...prikaži več sem ali ima kdo zdaj tiča v rokah? Vstala je punca v zadnji klopi in rekla fantu: "Sem ti rekla da bo videl."

    • kapibara1 14:41 19.januar 2018.

      Že krepko star, AMPAK še zmeraj odličen !!... koza :-)- bogi fant v zadnji klopi, sredi dela in ga je prekinila

  • Janez Smodis 11:46 21.januar 2018.

    Čudno ,da je toliko prahu okoli Janše to kar pa je Cerar dobil denar za stranko od podjetja iz Bosne ki sedaj dela v Sloveniji pa nikomur nič .Tudi Cerarja preganjati .Končno pa ,če ne bi mogli imeti Janše v ...prikaži več ustih bi imeli na mesto njega drek

  • Jožef Koprivnikar 20:09 18.januar 2018.

    Sam nisem simpatizer ne SMC ne SDS, očitno pa je da SDS kaže na SNC da bi iz tujine sprejemal denar kar so vsi omeni ki jih krivi in kaže nanje zanikali.Se pravi če on to počne lahko tudi jaz ...prikaži več ? Na ta način ne morejo dobiti več glasov Kako je njihov član Grims grmel povsod okoli zaradi pranja zdaj pa je malo utihnil, zato ker niso nič boljši ? Res je popravili so napako ščep grekoge pa ostaja.Upam da bo tudi Jelinčič s svojo stranko malo mešal štrene

  • stary1 08:11 19.januar 2018.

    Duhovnik in ptič Duhovnik iz male slovenske vasi je bil velik ljubitelj ptic, ki jih je skrbno čuval v kletki za cerkvijo. Neko nedeljsko jutro je ob običajnem sprehodu med perjadjo opazil, da je izginil njegov najlepši ptič in ker ...prikaži več ker je vedel, da ga je moral ukrasti nekdo tik pred mašo, se je odločil nagovoriti svoje vernike. "Kdo ima tiča?!" Vstali so vsi moški. "Ne, nisem mislil tako. Je kdo videl tiča?" Vstale so vse ženske.

  • kapibara1 11:38 19.januar 2018.

    Misli sem splošni komentar, NE pa kot odgovor ! ....Naslov je ZAVAJAJOČ ! Postopek NE teče zaradi namignjene pogodbe !!

  • Plavi-mil 14:58 19.januar 2018.

    Rdeči levosučni kreteni so odprli Pandorino skrinjico, vse več dokazov na dan prihajo, kako so se levosučni napajali iz Bosanskega denaraj, res so si pljunili v svoj lažnjivi gobec.

  • dragec 15:28 19.januar 2018.

    kretenski SSDSS ovci

  • ode 10:56 19.januar 2018.

    Ali postopek razrešitve teče tudi za Ivana, ki je natanko vedel, h kateremu notarju mora iti overiti nezakonito pogodbo? (popravljen komentar zaradi slovničnih napak)

  • leonardo 08:02 19.januar 2018.

    Namočil pa ga je JJ. Tako se rešuje svojo glavo. Tako kot vedno. Bravo JJ.

  • Avatar praufo
    praufo 16:02 18.januar 2018.

    zgodba še zdaleč ni zaključena, rdeči so padli na politične limance, sedaj so se pa spravili pa na notarja, seznam tistih, ki se tam sposojajo keš, bo pa vsak dan daljši ... zabavno

    • donat 19:14 18.januar 2018.

      hehehe, jj je še ves rdeč v glavo, aja, obrača se po vetru, takih se boj.

  • berto 16:45 18.januar 2018.

    johan in njegovi lulibuci pa jok mi podpiramo bratstvo in edinstvenost

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.