Slovenija
17 ogledov

Nov državni praznik?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 12:52 26.julij 2013.

    Ja zakaj ne, naj bo praznik ampak ne dela prost dan, če gdo hoče biti prost naj vzema dopust, jest bi vse praznike razen, dam mrtvih, božiča, velke noči in 1 maj obdržal, le prvi maj bi naredil da je ...prikaži več samo ta dan dela prost, ne pa da za prevomajske vse znori za 10 dni :)

  • mph 15:02 26.julij 2013.

    Sem se že ustrašil naprej, da si je kdo omislil kakšen domobranski praznik glede na to, da so v tej državi izdajalci zelo čislani zadnje čase.Bi pa predlagal še za praznik tisti dan, ko bo JJ dobil pidžamo na črte.

  • Darko 12:42 26.julij 2013.

    Ja najboljše, pa DAN SAMOSTOJNOSTI ukinite. JAO KJE JAZ ŽIVIM IN KAJ DELAJO Z MOJO DOMOVINO

  • sivka 13:10 26.julij 2013.

    posledica vročine

  • mirko 18:13 26.julij 2013.

    A si podlegel Murgeljski medijski politični manipulaciji ? Tako je to, če si sam ali starši na borčevski pokojnini, je treba po svojih političnih nasprotnikih pljuvati kolikor moreš, če je treba za ohranitev svojih ekonomskih privilegijev, ste pa pripravljeni pobijat ...prikaži več tudi lasten narod. A ne da ?!

  • sivka 13:07 26.julij 2013.

    poglejte včerajšnji športni časopis POLET - delanje norca iz bralcev. Politika, Šoltes, pozabili pa na ta praznik. Škoda.

  • ac-dc 15:25 26.julij 2013.

    Jožek, verjetno le ti razumeš, kaj is hotel napisati... jej, jej kaka zmeda v glavi.Praznike pa kar ukinite, ampak s tem ne boste nič rešili, samo farbajo vas. Denarja za te dneve pa ne bodo videli delavci, temveč H&M; (Hribar Milić)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.