Slovenija
919 ogledov

Nov izvoz na primorski avtocesti

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 13:56 23.februar 2016.

    Vazno da bodo gradbeno dovoljenje iskali za obstoječo širino ceste hahahahaha Potem bodo lepo zgradil nadvoz, ga dali v uporabo, potem se bodo čez ene pou leta spomlni pa da bi blo potrebno naredit še 3 pas hahahahahaha Spet si ...prikaži večsi rihtajo teren za krajo denarja hahahah

  • francelj 14:26 23.februar 2016.

    Od leta 2004 do leta 2019. Petnajst let se bo samo čvekalo. Koliko desetletij se bo to potem še gradilo? Še v Somaliji bi prej končali. Ja, dragi moji, tako je, ker živimo v propadli državi.

  • Lavdan 15:44 23.februar 2016.

    Najprej bodo razni mešetarji kupili zemljo, da jo bodo potem prodali Darsu, samo da bo projekt narejen.

  • Franci Goltez 09:20 24.februar 2016.

    Se popolnoma strinjam. (Malo v šali malo zares - še en uvoz za vožnjo v nasprotno smer)

  • Jagijagi1 13:46 23.februar 2016.

    Vsem Darsovcem iskrene čestitke saj bodo naredili prvo pametno potezo na tem odseku avtoceste po letu 1972! So pa res dolgo rabili! Aja še nekaj! Kot sem rekel da bodo protihrupne "zavese" razbijali že manj kot po dveh letih! Bolje ...prikaži več Marsovci nego Darsovci!

  • marabunta 14:02 23.februar 2016.

    glede na to kako smo hitri pri vsaki taki odločitvi, se mi ni treba veseliti, da bi moj avto šel po tej trasi, bom prej pod zemljo

  • Avatar Leon
    Leon 15:34 23.februar 2016.

    Število državnih uslužbencev se vsako leto povečajuje,kar pomeni dosmrtno zagotovljeno službo do pokojnine ! Od tukaj izhaja toliko anomalij in neumnosti. Kot,da bi ZIKA prizadela Slovence že leta 1990,pa nisem nič slabega mislil glede naših znanstvenikov ....... bog ne daj ,če ni treba .

  • banja 16:38 23.februar 2016.

    Jagi! Po letu 1972??? Takrat tega dela AC od Vrhnike do Ljubljane sploh še ni bilo.!Zadnje dneve leta 1972 so odprli prvo AC pri nas in to odsek Vrhnika-Postojna. Potem pa dolga leta nič. Ta odsek - mimo Dragomera ...prikaži več - so odprli šele v začtku 80. let.Imaš pa prav o protihrupnih ograjah. Tretji pas v obe smeri bi moral biti že kar nekaj časa vsaj od LJ do Razdrtega. Ta AC je obupno zabasana.

  • stilist 08:31 24.februar 2016.

    Takole na gosto ni priključkov nikjer na svetu. Avtocesta je avtocesta, zraven pa so dobro pretočne vzporedne ceste.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.