Magazin /magazin/lepota-telo
271 ogledov

Nov modni spodrsljaj Alenke Bratušek

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • širhakl 23:58 23.december 2013.

Sej je državica,katero predstavlja -politično -,tud' usa pomečkana,a nje?

• KLOBO 14:50 23.december 2013.

Na sliki je takšna , kot da jo je pravkar krava povrgla, !!! Se opravičujem žvalem za primerjavo , vendar, kdor si jo ogleda, slika ne laže !!

• Darko 11:46 23.december 2013.

dragec, pojdi po pomoč na pristojne službe in jim ne pozabi omeniti, da se ti JJ prikazuje cel dan. po moje si za resno obdelavo

• MZupan 16:33 23.december 2013.

Sem se prijavil Rav Rudolf, samo za to, da ti minus stisnem!

• KLOBO 14:50 23.december 2013.

Na sliki je takšna , kot da jo je pravkar krava povrgla, !!! Se opravičujem žvalem za primerjavo , vendar, kdor si jo ogleda, slika ne laže !!

• KLOBO 14:47 23.december 2013.

Nič se ne motiš, prav imaš !!

• KLOBO 12:54 23.december 2013.

To babušče dela sramoto vseh Slovencem, pa naj bo raje doma, pa si naj obleče raje šiviljsko haljo, ker le temu je morda kos, na političnem parketu je kot burska koza !!

• Scott 18:05 31.december 2013.

Vprašaj fante s tekstilne šole v Kranju.?Eni pravijo, da je bila v garderobi po pouku kar vrsta.?

• Žurnalček 13:43 31.december 2013.

To z modo se včasih res zgodi , kajti nobeden ni ne kreator , ne dizajner , ne stilist . Pri vas pa npr . zaposlujete oz. dajete delo novinarčkom , katere nam pod tem predstavljate z njihovii prispevki , ...prikaži več za katere pa vsi , ko preberemo članek kozlamo . Pa saj svoje otroke ja ne morete izpostavljat posmehu , a ne de da res. Še vprašanje . Kdaj mislite prispevke objavljati z polnim imenom pisca članka ? Kdo je pa tolk ubrisan , da bi se hotel sploh podpisat pod svojo pisanijo, če ve da mu je članek prispevek gnoj .

• rogixl 09:38 26.december 2013.

Dolenc, ali si še kar zaljubljen? Lepo.

• rogg 23:09 23.december 2013.

take vsaj po postelji ni treba iskat

• rogg 23:08 23.december 2013.

Mene pa moti domobransko belogardistično vlečenje...

roksa 19:31 23.december 2013.

Samo pastirska palica pa venček marjetic na glavo in Heidi je naša!!!!!!!

• otohazza 17:40 23.december 2013.

Norci se kregajo zaradi neke kure, mogoče pa dobro potegne.

• dolenc 17:19 23.december 2013.

KROKODIL JE KROKODIL,MAGISTER TEKSTILA...ŽENA MOJA JE NAVADNA DELAVKA,KI NIMA POJMA,KAJ JE MODA,SAMO Z ENO IZJEMO,ONA JE 3X MAGISTER MODE...ssRUDOLF ,ZAKAJ IMAŠ TOLKO MINUSOV,VPRAŠ SE....

• zcmr 17:04 23.december 2013.

Kmet_ica je kmet_ica pa naj se oblece kot hoce, mene prime jokat ko jo slisim govoriti z njenim partizanskim poudarjanjem.

• zcmr 17:00 23.december 2013.

Jaz tudi

• Rav Rudolf 16:09 23.december 2013.

več od nje, zna vsaj šivati, Ti si pa primitivno g.....do, brez osnovne olike !

• francek 15:19 23.december 2013.

Kaj ste pa od cvirntrajbarce pričakovali?

• dd 09:50 23.december 2013.

Napaka je tudi, ker je krilo napačnega kroja. Takšen razporek sploh ni primeren za oblačila v poslovnih vodah. Še posebno ne na meddržavni ravni, kjer Bratuškova predstavlja celotno Slovenijo.Poleg vseh sramot, korupcije, ... nam dela sramoto še Bratuškova s svojimi cunjami.

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.