Zdravje /zdravje/prehrana
14368 ogledov

Nov odpoklic: "Nesprejemljivo tveganje za zdravje dojenčkov, otrok in odraslih"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 12:50 30.oktober 2023.

    Te zadeve bo treba drugače urediti...Ljudem prodajate svinjarijo in strup in če vas pri tem dobijo, naj kupec prinese proizvod nazaj...Pa jade...Vas iztožim, da nikoli več ne boste pomislili, da bi kaj prodajali...

    • rd2dmk2 21:49 30.oktober 2023.

      a veš kako je domicelj pred mnogi leti pel.. dons bi lahk dodal še refrem, pa kje naj kaj kupim, ko so vsi štacunarji v arestu.. pa glej da boš tud sebe tožil, ko boš jedel strupen regrat ki si ...prikaži veči ga sam nabral na tam enem travniku, pa nisi niti prebral table da je tu nekoč bilo odlagališče smeti.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 01:18 31.oktober 2023.

      K sreči mi ni nikoli ni bilo treba česarkoli na tujem pobirati...Razen gob in frajlic ;)

    • Kmodri 02:18 31.oktober 2023.

      Lu, toži EU!

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 03:50 31.oktober 2023.

      Z nekaj priprave in ob pravem trenutku (ko se umika proizvod), bi se dalo uspešno tudi to doseči. Z nekaj volje in precej časa.. Lahko poskusiš.. https://european-union.europa.eu/priorities-and-actions/actions-topic/food-safety_en

  • Ajdemi___Pushi 10:27 30.oktober 2023.

    A ne bi napisali, kje se je prodajalo to korenje???

  • Orto 16:35 30.oktober 2023.

    Kupujte slovensko, bolj kvalitetno hrano...bla,bla,bla 🤣🤣🤣

    • Kmodri 02:23 31.oktober 2023.

      Svinec v pridelkih iz Mežice. Živo srebro iz Idrije! PCB iz Suhe Krajine! Uran iz Žirovskega Vrha!

  • Kmodri 20:02 30.oktober 2023.

    Jaz zahtevam, da mi držžava, ki ne more zagotoviti neoprečne hrane subvencionira masni spektrometer s s katerim bom pred vsako kuho analiziral kemično sestavo živil!

    • Kmodri 02:20 31.oktober 2023.

      Ta, ki mi je dal minus je gotovo prašič, ker ga ne zanima kaj vse požre!

  • rd2dmk2 21:46 30.oktober 2023.

    no ja taka štala, namesto da bi bili hvaležni napredku, ki vam ga ponujajo. še dva drata v ritnici pa boste lahko oddajali štrom. kadmija ste se najedli z korenjem zdej rabite še mal niklja. p.s. ko hodite nabirat gobe, ...prikaži več, ajih daste v pregled ?p.p.s titnice, najbolj čislane gobice najraje rastejo na najbolj svinskem zemljišču. čist za konc pakaj pa teflonski pisker v katerem kuhate svojo bio zelenjavco z lastnega vrta ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.