Slovenija
1280 ogledov

Nov pravosodni minister dober znanec Roka Snežiča?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 10:04 05.junij 2021.

    Važno,da je naš,pa čeprav ga ljudje,ki poznajo njega in njegove kvalitete niso želeli za svojega župana.....

  • Ender3 10:24 05.junij 2021.

    Kakšen kriminalen izbor, za kriminalno politiko, za vladno krivosodje. Pojdimo na volitve, da se preneha norčevanje iz državljanov in volilcev. Banda pokvarjena !

    • Dusan21 15:37 05.junij 2021.

      Endi, tebi ni več pomoči, spokaj kufre pa v Turkmekistan molzit ovce

  • Avatar Leon
    Leon 11:36 05.junij 2021.

    Napoved o državljanski vojni je vse bolj resnična . Krst pri Savici ......

    • Dusan21 15:44 05.junij 2021.

      Jutri me spomni, v sosedovi pralnici imam shranjen iz prve vojne, puškomitraljez, ga moram preje razmastit, samo povej kje je zborno mesto, samo, da ne bo izgovorov potem, Brane Golubović je zelo natančen.....

  • Brittney_Larsen 16:11 05.junij 2021.

    Začnite delati doma. To je tisto, kar sem finančno najbolj nagrajeval. V petek sem po zaslužku 44.789 ameriških dolarjev prejšnji mesec dobil odličnega Audija A5. obiščite to spletno stran tukaj. .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Dusan21 15:35 05.junij 2021.

    Leonček, tebe je treba zapret v kletko kanarčkov v Istanbulu, same neumnosti pobiraš po tleh v petkih, pa kdo te je spustil iz živalskega vrta, vrtnar Dejan, ali čistilec Han

  • Dusan21 15:40 05.junij 2021.

    Pa ne samo znanec, poročna priča, kaj ne bereš STA novic, a nisi plačal obveznega prispevka za Milosaljevića, ta že ves mesec pobira uboganje pred magistratom

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.