Svet
6330 ogledov

Nov predlog glede covidnega potrdila

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • flash 17:24 26.november 2021.

    Bojkotirajte vse kar lahko in kadar koli lahko !!! Naj se jim vse sesuje !!! Več nezadovoljnih , več bojo imeli problemov....Tudi cepljeni se vse bolj zavedajo, da jih izsiljujejo !!! Dresiranje je za živali ne za ljudi !!!

    • pravičnik77 10:58 27.november 2021.

      to že delam, čeprav sem cepljen. imam svoje razloge, določenih bencinskih niti pogledam ne več, npr. Petrola, prav tako nekaterih trgovin. svoje nakupe sem povsem preusmeril na internet. da se preživet, malo pa je treba biti tudi iznajdljiv... smrt fašizmu in nacizmu!

  • jozicamurn 19:26 28.november 2021.

    Prfuknjenizem brez primere, ne vem zakaj sem se kot prebolela šla 2x cepiti, to se sedaj sprašujem, to nima nobenega efekta očitno in smo na istem kot necepljeni. Na koncu nas bodo vse omejevali še s tretjim odmerkom in s ...prikaži več četrtim itd. in spet ne bomo mogli potovati, kljub temu, da smo opravili svojo DRŽAVLJANSKO DOLŽNOST.

  • Avatar DvaPlusDvaJe4
    DvaPlusDvaJe4 22:14 25.november 2021.

    Potrdilo, potrdila. Same klamfe okrog tega. Lahko bi počasneje in bolj inteligentno šli v pameten svet kot pa z diktaturo. Dajte nekoga, ki zmore kaj inteligence naj govori, sicer se vse sliši kot da igrate s figo v žepu.

  • Slavko Krizman 23:07 25.november 2021.

    "da lahko različni pristopi članic zamajejo zaupanje v covidno potrdilo in s tem spodkopljejo eno štirih temeljnih svoboščin, prosto gibanje po uniji" ... aja a covidno potrdilo pa ni zamajalo tega al kaj? tisti,ki ga nima nesme nikamor piz.da vam m...

  • pravičnik77 10:55 27.november 2021.

    čez 9 mesecev nacisti niti teoretično ne bodo mogli biti več v vladi, takrat bo narod bolj svoboden, kakšen butast ukrep bo pa tudi padel

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.