Slovenija
27175 ogledov

Velik slovenski podjetnik: Delo na črno, šikaniranje, žalitve, videonadzor

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:18 11.november 2022.

    Zapret,pa ključ stran vržt,še prej pa naj občuti delavsko roko!!!

  • fenix09 07:43 11.november 2022.

    Saj to je praksa 90% gostince in gradbincev, ki zaposluje nižje izobražen kader in tujce. In vsi si zatiskamo oči pred tem.

    • rd2dmk2 09:11 11.november 2022.

      fenix09, na žalost je svinjarija v tem, da ko gremv oštarijo s tem podpiramo hudodelstva, pa tudi, ko rabimo mojstra za par ploščic nam je eno figo mar če se boss pripelje v mudi mečki za dogovor dela in plačila, ...prikaži več delavec pa v strganem gvantu in polomljenem kombiju. in kdo naredi. pa tile reveži delajo MBA-jevcem pa nihče ne naredi mal pro bono šolanja o podjetništvu in podobnem. te je pa lahko sram in zaslužijo kazen.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 07:56 11.november 2022.

    Lastnika kaznovat,imetje pa prodati in razdelit med delavce

    • rd2dmk2 09:02 11.november 2022.

      hm, krucefix, kaj ni to nacionalizacija.. če pa levica kaj takega javno zahteva v parlamentu je pa takoj pogrom. ampak da boš vedel od mene za to izjavo dobiš ne en plus, cel ducat ti jih dam.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 10:04 11.november 2022.

      vem točno kaj delavci trpijo in kaj takega bi moralo biti bolj strogo kaznovano oz. kontrolirano.Delavec le ztežka kaj uradno prijavi ,ker se vsak boji za svoj dohodek ,zato bi trebalo poostrit take zadeve.

  • h4ck3r 08:54 11.november 2022.

    Vse navedbe so preverljive, sploh tiste, ki se nanašajp na trditve o zapisih v pogodbi in na plačilne liste. Torej inšpektorat kaj bo zdaj, boste delali ali samo govorili? To je sedaj že drugi večji primer kršitve delovne zakonodaje, ki ...prikaži več so ga morali zaposleni sami izpostaviti pa še to preko novinarjev. Se je spet samo menjalo glavnega inšpektorja na podlagi politične pripadnosti ali pa bo res delal v prid zaposlenih? Pogrešam izjave in ukrepanje g,Meseca.

    • rd2dmk2 09:05 11.november 2022.

      jest tudi..je pa takole, delavci v turizmu in gostinstvu so letos spomladi obljubili stavko. potem so pridno in tiho oddelali sezono in sedaj ko je mir terjajo zasluženo plačilo in povišico. pa je NI. med tem pa javna uprava.med katero ...prikaži več spadajo inšektorji dobi povišico. dragi moji inšpektorji ,že samo zaradi tega, ker ste dobili povišico in imate plačo, ki jo zagotavljajjo delavci v gospodarstvu bi morali se zelo pomujat in izkazat. ampak ste verjetno šli proslavljat-povišico.

    • h4ck3r 10:11 11.november 2022.

      Okoli teh povišic je na splošno zanimivo poslušati zaposlene v javni upravi...sam imam v ožjem družinskem krogu 3 takšne...najprej moramo ločiti letne uskladitve, kot drugo pa povišice. Letne uskladitve bi se morale pogodbeno zagotoviti vsako leto vsaj kakšen %, po ...prikaži več drugi strani pa je vsaka takšna izredna uskladitev potem povišica, ki pa bi morala biti rezultat uspešnosti (krajšanja čakalnih vrst, učni uspehi, omogočanje kvalitetnejšega življenja prebivalcem, itd.).

    • h4ck3r 10:14 11.november 2022.

      Tako pa je to pri nas pogojeno samo z "to mi pripada". Razložite mi kako in zakaj? Rezultati? Sam jih na žalost ne vidim nikjer in čeprav, mi vsi trije trdijo kako garajo in da več ne zmorejo, sam na ...prikaži več drugo strani ne vidim in občutim nobenega izboljšanja. Vsakemu lahko tudi argumentiram zakaj ne, medtem ko mi sami ne znajo podati kakšnih konkretnih argumentov, kje in zakaj delajo več kot pred npr. 15 leti. Zanimiva družinska srečanja. :D

  • Avatar šentjurčanka
    šentjurčanka 12:50 11.november 2022.

    Govori se samo, o javni upravi.Njim se skoz dogaja,mislim kar se plac tice.Zatiskanje oci pa za,trgovce ,gostince,gradbince...Vse se ve,pa nihce s k.... ne migne.

  • Pišmevuh 15:23 11.november 2022.

    Butl. Partnerka pa bela jetra.

  • tanc 18:00 11.november 2022.

    Govori se samo v ju.... gospodarstvo je pa v vecini delo na crno izigravanje zakonov izkoriscanje delavcev ustvarjanje dolgov v mio eur in na drugi strani zastonj vrtec sola ... pa jokanje... veliki avtomobili jahte izcrpavanje drzave in podjetij

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.