Avto
93710 ogledov

Nov prispevek ob registraciji avta

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar GeorgeLincolnRockwell
    GeorgeLincolnRockwell 17:25 19.september 2022.

    Haha pajaci. Davek na davek, dajatev na dajatev. To bo rešilo planet haha že tako bomo mel probleme z elektriko, oni pa še hočejo vso to kramo nabit na obstoječe omrežje. Ma bravo! Kalifornija je dober primer, kaj nas čaka..

  • vzev 17:43 19.september 2022.

    Kaj če bi pa te prispevke plačevali tisti, ki podpirajo to eko politiko, ostale pa naj pustijo pri miru. Čisto dobro živimo brez teh alternativnih virov, zato ni nobene potrebe po čem takem.

    • Ender3 18:14 19.september 2022.

      Grimsova šola, takoj se vidi !

    • vzev 18:49 19.september 2022.

      Haha, sedaj sem pa že za SDS. Zadnje dve leti ste me pa po vrsti označevali za levičarja. Jaz razmišljam s svojo glavo in vidim, kadar gre za neumnosti, kadar pa za kaj takega, da bodo od tega kaj imeli. ...prikaži več In ta eko politika je pač neumnost.

    • Avatar torolino
      torolino 20:17 19.september 2022.

      Stari enter je svoje odslužil, zdaj pa še samo nabija po desni. Vmes ga je treba zarinit🤣

  • bobubob 20:34 19.september 2022.

    Spet novo molzišče....kaj če se vime vname, pa bo z mlekom konec?

  • rd2dmk2 19:44 19.september 2022.

    da vidim, kolk bo davek na john deer-a ? pa na avtodom, pa na nerigistran kros motor in za konec vrtne traktorske kosilnice. a menda mislite da te gredo kar samo od sebe..

  • jakec42 19:39 19.september 2022.

    Davke nabijat zna vsak osel in ta vlada si jih samo zmišljuje pravi strokovnjaki!

  • marko345 19:39 19.september 2022.

    BEDARIJA. A bo davek tudi na skiro, pa električno žago. Butale.

  • lojs 16:48 19.september 2022.

    uvedli ga bodo ravno v pravem času, se pravi čez dobro leto, ko bo že globoko v K!

  • Avatar NX11
    NX11 18:06 19.september 2022.

    To je šele začetek. Ekologija je samo izgovor. Levaki uživajo v nabijanju in izumljanju davkov.

    • Ender3 18:12 19.september 2022.

      NX11 če jih eni zgolj izumljajo, jih drugi na koncu kar, z ukrepi izvajajo. Levaki so jim vedno, samo izgovor.

    • Avatar torolino
      torolino 20:19 19.september 2022.

      Kako bodo pa fojtrali tiste, ki so jim pomagali na oblast.

  • dusan72 06:11 20.september 2022.

    Nekega dne bo nekomu dopizdilo in bo vzel stvar v svoje roke. Dobiš plačo, obdavčena, kupiš skret papir, obdavčen. Kupiš avto, plačaš davke, pa cestnina pa davki, pa registracija pa davki, pa zavarovnje in spet davki... Pa zdej še ne ...prikaži več prmer izpušne cevi davki, pa mogoče bojo še na moč akumulatorja prišli davki. Samo obdavčijo naj še komentarje, pa lahko še internet ugasnejo.

  • Naklonsky 21:43 19.september 2022.

    Ni mi jasno, kaj se folk čudi! Pa saj so obljubljali nova ministrstva, nove davke! Voljo volivcev jetreba spoštovati, mar ne?

  • Pepe007 07:44 20.september 2022.

    Nov davek. Kaka inovativna ideja trenutnih vladarjev. Prepovedati bi bilo treba inovacije pri imenih. Naj bo to davek 35. Ali pa raje v ustavo napišemo, da je davkov lahko samo 10 in naj potem poljubno dvigujejo posamezne % ali absolutne ...prikaži več zneske. Ali pa bodo res inovativni in bodo ohranili ime kot v naslovu in bo "prispevek" kot RTV davek?

  • sandi76 09:22 20.september 2022.

    Kot že navedeno mnogokrat , ta vlada ni sposobna ustvariti pogojev za rast gospodarstva, ampak se na krilih mesečnikov ukvarja samo s pobiranjem davkov in uvajanjem novih. To je pač njihov doseg.

  • Avatar Michel Franco HD
    Michel Franco HD 20:42 19.september 2022.

    Ideja oni govorijo o novi ideji!!!! Rusi pa zopet uvajajo motor z 0 emisiski standard. Mi se pa gremo......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.