Svet
20711 ogledov

Ni ves zemljevid obarvan v rdeče. Zanimivo, kje je bolje in kje slabše.

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 14:41 09.september 2021.

    STRAH STRAH STRAH, mejniki padajo na glavo vsak dan, BOJTE SE......

  • krucefiks 15:03 09.september 2021.

    bosanci razsturajo,ne jebejo žive sile,vsi živi in zdravi ,doli prava uživancija,tle se pa hodite testirat in sami delate ukrepe ,samo naglas vam rečejo pa že ovce laufate se cepit in testirat .Mislim če bi kdo tožil vlado in stroko saj ...prikaži več ni dokazov ,ljudje sami hodite na teste in cepit se ,še podpišete se za to ?????

    • ico8 15:07 09.september 2021.

      Pssst, ljopat u ruke i pici dalje...

  • lovro4 15:28 09.september 2021.

    Sem že komentiral, pa ste zbrisali. Najbrž vam ni bilo všeč, he,he. Napisal pa sem, da je groza in strah, ovbe,ovbe, Sodoma in Gomora. Tepci in cepci se testirajo z brezveznimi testi, potem še vlade sfejkajo že tako brezvezne rezultate, ...prikaži več in potem zganjate paniko. Človeška neumnost in vesolje sta brezmejna. A ne, Žurnal, vi, ki sploh objavljate take bedarije? Aja, pozabil sem zgoraj dodati še človeški pohlep.

  • Mehtilda 17:19 09.september 2021.

    Krucefix in Lovro, vidva sta res ena taka pametnjakoviča, ovce in cepci se hodijo testirat in cepiti. Marsikdo nima sploh izbire in se mora testirati al pa cepit, če noče crknit od lakote. Nekateri se cepijo tudi, ker se bojijo ...prikaži več covida itd.itd., vidva pa obmetavata z žaljivkami. A sta bila pri PVin Hojsu v šoli?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.