Slovenija /slovenija/crna-kronika
3730 ogledov

Nova žrtev na naših cestah

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 19:53 08.januar 2019.

    Sedaj pa res več nimam besed ! Kaj se dogaja ?

  • Žurnalček 00:50 09.januar 2019.

    Danes sem se rešil zadnji moment , da me ni na havbo dobila ena srebrna mrcina ,ki je zavijala desno s Celovške v Tivoli. Pripeljal sem se po kolesarski in ko sem videl , da ne misli ustaviti pred prehodom ...prikaži več , sem zavil desno in mu dal možnost , da je silovito zabremzal , vendar sem se jaz peljal že proti Hali . Ni bil LJ , sam divjat pa zna , čeprav ne šteka prometne ureditve v LJ. Na tem delu pride kolesarka po parkirišču iz teme zopet na Celovško.

    • Avatar Leon
      Leon 08:06 09.januar 2019.

      V Sloveniji policija opravlj

    • Avatar Leon
      Leon 09:00 09.januar 2019.

      V Sloveniji policija opravlja kurativno namesto preventive. Seveda ne pozabimo na ostale vladne organizacije ki živijo na račun prometne vzgoje .

  • jakec1575 20:43 08.januar 2019.

    Zadnji teden so vozniki popolnoma nasilni na cestah. Sam sem videl, kako na prehodu za peščce pri zeleni nasilno izsiljujejo peščce. Folku se je odpeljalo. Policija mora podnujno na ceste, da opali nekaj 100 voznikov.

  • Žurnalček 00:43 09.januar 2019.

    Če novinar ne zna vprašati , pri kateri hišni številki ali pri kateri znani zgradbi je do nesreče prišlo , ne bi smel biti niti več vaš sodelavec. Zakaj ? Ker ima Dunajska cesta več kot 500 številk , dolga ...prikaži več je enih 6km in gre skozi 3 Ljubljanske občine . Bilo bi bolj točno če bi rekel samo v Centru , za Bežigradom ali v Črnučah , ne pa omenjal Dunajsko brez mikrolokacije .

  • miho 09:24 09.januar 2019.

    To je psihologija ljudi. Pohvala za malo mrtvih v preteklem letu --> ljudje mislijo, da lahko zdaj malo "izprežejo", tj. mislijo, da zdaj lahko malo popustijo glede varne vožnje --> ljudje začnejo voziti nevarno --> spet več mrtvih na cestah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.