Zdravje
34524 ogledov

Nova dognanja glede dolgih težav po covidu

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 07:59 29.julij 2022.

    Ja, kar je res je pač res. Jaz sem vonjal in okušal že po par mesecih, moja mama pa je začela okušati in vonjati po 1 letu in 8 mesecih. Še sedaj ni vonj enak prejšnjemu, vendar se kar hitro ...prikaži več popravlja, Anica verjemi, da nisem noben pajac.

    • leonardo 08:00 29.julij 2022.

      Prehitro sem pritisnil in je vrstica preskočila. Sam sebi sem dal minus namesto Anici. Ta minus ne velja.

  • tomaz696 08:20 29.julij 2022.

    Jaz sem vohal odlično,sploh neumito golazen na blagajni v trgovini še bolj pa požrešne kovid prevarantske inkasante in pokvarjene zdravnike...

  • Avatar Lucinda_Binney
    Lucinda_Binney 16:43 28.julij 2022.

    Najboljša ponudba ... Google je za vsa spletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal doma ...prikaži več 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ..... Tako sem začel ................. >>>>>>>>>>>> www.ordcash.com

  • bobubob 15:13 29.julij 2022.

    Po vsaki gripi so se našli bolniki z dolgotrajnejšimi posledicami, pa se ne bi našli tudi po tej faučijevi gripi - sploh, če so bili ljudje še 'cepljeni' povrh, kar je garancija za dolgo življenjsko dobo težav. Bo Golob izbrisal ...prikaži večal tudi tovrstne ukrepe prejšnje vlade?

  • anica00 07:17 29.julij 2022.

    Težave po dveh in pol letih covida? Iste? Kateri pajac to še verjame?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.