Zdravje /zdravje/aktualno
223 ogledov

Nova kadilska zakonodaja bo cigarete tudi podražila

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 19:05 23.februar 2016.

    SIA BLUE hvala za opozorilo, sem prehitro prebral... Drugače so se pa v naši banana republiki sprejemali tudi že zakoni za nazaj.

  • vzev 20:20 23.februar 2016.

    Potem mi pa ti razloži, če sem jaz tako nerazgledan. Kaj ti pomaga če se zakon piše za naprej. Dobro pri teh brezveznih šovih pač ne bodo prikazovali kajenja. Toda kako bodo to preprečili v filmih. Ameriški filmi bodo vsekakor ...prikaži več vsebovali sceno z kajenjem. Sedaj mi pa povej, kaj bo to pripomoglo če enkrat lahko prikazuješ drugič pa ne.

  • Avatar olor
    olor 14:40 23.februar 2016.

    Senko je pa lopov, vrniti bi moral denar.

  • Papaja Popi 13:54 23.februar 2016.

    Če ne bi bile države ( država ) tako pohlepne , bi ukinile prodajo in proizvodnjo tobaka.Tako pa so hinavske in raje nabijejo davke in imajo korist od tega.Briga njih za naše zdravje.

  • vzev 14:29 23.februar 2016.

    Kam je šla našim politikom pamet. Najboljše, da še v filmih izrežejo čisto vse scene v katerih igralci kadijo. Tole ne bo niti malo zmanjšalo kajenje. Kaj ste že kdaj slišali od koga, da je začel kaditi ker je nekdo ...prikaži več kadil v teh brezveznih šovih.

  • Avatar Leon
    Leon 15:01 23.februar 2016.

    Neumnost ne pozna meja in vedno meji s Slovenijo !

  • KOJAK 15:07 23.februar 2016.

    Naj spomnim da bodo morali cenzurirati tudi SREČO NA VRVICI in še nekaj slovenskih filmov... ADIJO PAMET...

  • moder.topaz 15:51 23.februar 2016.

    "Prepoved ne bo veljala za filme, saj bi težko prepovedali prikazovanje cigaret za nazaj, je pojasnila Vesna Kerstin Petrič"

  • Ferluci 23:02 23.februar 2016.

    Jaz bi nalimal na škatlo sliko Kučana in Janše v LGTB pozi. Takšnega zavojčka sigurno ne bi nihče kupil....

  • Minotaurus Rvk 12:19 24.februar 2016.

    ko bojo ti kebri mi kupl avto...ga registriral...tankal...potem...morebit potem sele loh rekli kaj lahko in kaj ne v mojem avtu...jebemti inkasante...in kaj ma tu e-cigareta?????gluperde inkasantske....

  • Fulmmer 14:22 25.februar 2016.

    Država bo crknila če folk neha pit in kadit.....

  • Avatar Leon
    Leon 14:11 23.februar 2016.

    Cigaretni cent ,kot ga imenujejo oblastneži bo namenjen za poživitev in uspešne odnose političnih manipulantov ! Ob jedači in pijači gredo zraven tudi cigare ! Mar ne gospod Pličanić ?

  • kontrahan 14:37 23.februar 2016.

    Pa na vse kar se prodaja, natisnit slike naših ministrov in poleg napis, kdor jih podpira dela škodo državi. Banda kleptomanska.

  • moder 15:22 23.februar 2016.

    Ne politika, ampak Vesna Kerstin Petrič, hči rumenega sodnika,... Mala je ta zlovenija in vedno isti pri koritu,... Se še kdo morda čudi, da je tako kot je?

  • vzev 16:30 23.februar 2016.

    In kakšna je potem korist? Nekje lahko kažeš kajenje drugje pa ne. Glavnim čista neumnost.

  • razerznak 16:52 23.februar 2016.

    policija ki stavka? zelo super

  • asmas 18:20 23.februar 2016.

    vzevče bi bil malo bolj rzgledan ( vsaj toliko kot butalci) bi vedel ,da se zakoni pišejo ZA VNAPREJ torej zakon začne veljati s dnem objave v uradnem listu.Naredi domačo nalogo in pojdi spat.Cik Cak bo vsak čas mimo

  • Avatar Leon
    Leon 19:12 23.februar 2016.

    In če bi nalimali slike ministrice Kolarjeve in njenih kolegov na cigaret-škatlice ,potem jih gotovo nihče ne bi kupil. Sicer pa,ta denar bo izpuhtel tako kot je bencnski dinar,tolar ,cent.......enako kot prispevek za ceste ............oblast pa si bo zapela "Mi ...prikaži veči imamo se fajn ,če vam prav je ali ne .......ne........ne......v stilu z kvoto .

  • vzev 20:20 23.februar 2016.

    Potem mi pa ti razloži, če sem jaz tako nerazgledan. Kaj ti pomaga če se zakon piše za naprej. Dobro pri teh brezveznih šovih pač ne bodo prikazovali kajenja. Toda kako bodo to preprečili v filmih. Ameriški filmi bodo vsekakor ...prikaži več vsebovali sceno z kajenjem. Sedaj mi pa povej, kaj bo to pripomoglo če enkrat lahko prikazuješ drugič pa ne.

  • brencl47 21:04 23.februar 2016.

    Ker ženska in njeni dibidisi niso sposobni resnega urejanja problemov v zdravstvu, si pač na tak trivialen način iščejo promocijo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.