Slovenija
97 ogledov

Nova nagradna igra Fursa, razdelili bodo 120 tisoč evrov

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bozidar.Frelih 20:28 16.december 2016.

    Če ni računa tudi ni stornacije. Tukaj znajo biti zneski bistveno višji in zato se stvari delajo na roko. S temle nimate čisto nobenega nadzora.

  • Boris Odreitz 17:11 17.december 2016.

    samo se kokodaka kako ne plačujemo davkov itd... Nihče sene vpraša koliko plačamo mesečno davka od naftnih derivatov na dan je vsaj 10 mio evrov če vsak slovenc plača povprečno vsaj 7 litrov goriva na dan kje pa je še ...prikaži večje še tranzit.Na trgovsko robo vsaj 100 Mio, na storitve najmanj toliko. To je brez darsa-cestnine in davek pa še nisem vsega štel. Kje je ta denar?! dnevno je prometa vsaj za 230 Mio evrov. Javni sektor ne stane toliko, tudi socialni transferji ne. Odgovora mislim da sploh ne rabim podajat !Tukaj gre za hud kriminal !

  • Boris Odreitz 17:04 17.december 2016.

    tako je tudi prav !

  • tudbognasvečnereši 11:05 24.januar 2017.

    Naj bo sram tiste, ki zahtevajo račun, saj s tem futrajo lopove državnega denarja.V velikem delu EU ne dobiš računa niti v trgovini,črpalki, itd, (razen če ga zahtevaš za lastno evidenco) saj plačajo pavšal, pa vse laufa brez problema.

  • allstarr111 10:15 16.december 2016.

    Redkokateri taxi ti izda račun, sploh če se dosti voziš in te šoferji že posznajo, ni šans da dobiš račun, edino če bi izrecno zahteval pač da ga daš v stroške recimo, ali za povrnitev ipd. pol ja drugače NITI SLUČAJNO

  • Avatar Mirč Sla
    Mirč Sla 13:41 18.december 2016.

    to je možno samo v Sloveniji,..

  • Zverca 08:52 16.december 2016.

    Pogrešam še frizerje, kjer se tudi ni veliko spremenilo. Imajo stalne in poznane stranke, katerim ne izdajajo računov.

  • Avatar Leon
    Leon 09:22 16.december 2016.

    Jaz nikoli ne vzamem računa za storitve katerim zaupam in sem dobro postrežen .Igrice so za ovce in koze .

  • Johan Spohan 11:08 16.december 2016.

    Lepo je razpisovati nagradne igre in nagrade izplačevati iz davkoplačevalskega denarja.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 11:19 16.december 2016.

    Ravno včeraj sem mehaniku plačal za popravilo avta, vendar sva se zmenila brez računa. Prav nič me ni pekla vest, ker nisem nič državi odrajtal!

  • Lavdan 12:19 16.december 2016.

    Ovce plačujemo davke, barabe pa denar nakazujejo v davčne oaze. FURS lovi male ribice, velike ščitijo pokvarjeni advokati in davčni svetovalci.

  • Božidar Dinič 16:08 16.december 2016.

    naredi da mi pride majkemi dobiš popust

  • Boris Odreitz 17:03 17.december 2016.

    izogibajtze se plačevanja davkov, ne padajte na te podle pokvarjene akcije katere so eno samo zavajanje in goljufija.Naša davkarija so sami privatniki , katerih zaradi zakona ne moremo preganjati niti zahtevati bilo kaj. Zelo znana imena in priimki, samo metek v Čelo !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.