Slovenija
28 ogledov

"Nova oddaja bo več kot pol cenejša"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 17:55 23.julij 2013.

    VEČ KOT POL CENEJŠAV CELOTI NADZIRANAVEČ KOT POL MANJ GLEDANAKDO UKINE NAJBOLJ GLEDANO ODDAJO, NE TO NI VPRAŠANJE, KER JE ODGOVOR PREPROST. RDEČA TELEVIZIJA, KI JO PLAČUJE NAROD

  • jons 18:15 23.julij 2013.

    Oddaja bo več kot pol cenejša in več kot 20 krat manj gledana.Začeli so ukinjat oddaje, ki jih bolijo, naslednji korak bo radikalno omejevanje zbiranja na javnih mestih...

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 19:15 23.julij 2013.

    LAŽEJO,LAŽEJO Slovensko pravilo je...GDO GOVORI RESNICO, GA ZLOMI.

  • s5en3besman 18:31 23.julij 2013.

    Oddaja niti ni bila slaba, me pa moti načelnost g.Slaka. Nekaj časa nazaj se je hvalil/branil, da je njegov honorar € 1000+ na oddajo, ker ga lahko kadarkoli ukinejo, zdaj pa zganja tak cirkus. Gnusijo se mi takšni karakterji ...

  • elnarim 11:13 01.avgust 2013.

    Ne vem zakaj takšno sprenevedanje in podcenjevanje gledalcev. Obe oddaji sta bili na sporedu in jih gledalci zelo dobro poznamo. Ne more pa sedaj ena oseba, pri zagotovljeni mesečni plači na RTV, pa čeprav je to g. Lombergar, trditi da ...prikaži večda bo od sedaj za gledalce oddaja Tarča boljša od odaje Pogledi. Kar se mene tiče, ste naredili veliko napako. Oddajo bi lahko, če je res vzrok samo v denarju, če bi bili dobri pogajalci tudi pocenili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.