Svet
3604 ogledov

Nova odkritja v primeru izginule Madeleine McCann

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Facja 16:53 27.februar 2024.

    Ta primer mi gre pa najbolj na qurac. Desetletja nas posiljujete z njim. A za desettisoč ubitih na bližnjem vzhodu...oni pa ko jih jebe?

    • AnGus 17:58 27.februar 2024.

      To je članek o Maddie. Če ti ne paše, ga ne beri. O mrtvih na bližnjem vzhodu so drugi članki. Tudi o mrtvih v Ukrajini so drugi... ahh, čakajte, tega pa smo se na že naveličali, kajne? Saj bi prišlo ...prikaži več kaj novega, sveža kri... (upam, da si zaznal sarkazem).

    • Facja 18:08 27.februar 2024.

      AnNus če ti ne paše, ne beri mojih komentarjev. Imam pravico, da mi gre kaj na kurac. Tako mi gredo člani o tej Maddie, prav tako o Kardiashijanih in podobno. Vsak svoje.

    • Facja 18:17 27.februar 2024.

      Pardon, AnGus...zatipkal sem se, nisem hotel biti žaljiv.

    • Friderik1950 18:30 27.februar 2024.

      Facja, forum na netu ni za vsakega butla, ker pričakujemo, da vsak ponudi kako več ali manj bistro razlago. Ti pa take stresaš .., 'Mejduš še najboljše bi bilo, če bi molčal' - stavek iz filma 'Ne joći Peter'.

    • Facja 18:48 27.februar 2024.

      In fantek, kaj si hotel povedati?

    • arabo001 20:07 27.februar 2024.

      Točno tako: "ko jih jebe."

  • Kmodri_ 19:31 27.februar 2024.

    Me prav zanima, ali se bodo mediji, ki so obtožili starša, v primeru, da se izkaže njun prav, kdo kdaj koli opravičil?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.