Slovenija
198 ogledov

Nova Petrolova črpalka v Ljubljani

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 08:54 05.marec 2016.

    Imajo ogromno dobička in hočejo ga še več.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:20 05.marec 2016.

    "Bencinski servis bo upravljal najemnik, "Zakaj pa ne bi sami upravljal?

  • devote 11:41 05.marec 2016.

    Zdaj pa še MOL-u omogočiti, da zgradi enih par po LJ. Samo ta Petrol se favorizira, nato se pa sanja, kako se bo sprostilo cene derivatov.

  • Žurnalček 18:26 05.marec 2016.

    Ker v naprej vedo , da ne bo rentabilna ampak gre se zato , da konkurenci odškbnejo mal strank ! Črpalk in vojne reši nas gospod !

  • asmas 18:28 05.marec 2016.

    če imajo najemnika je od njega samo dobiček.Ni bolniške,dopustov,...vsilijo jim prodajo tistih artiklov ,ki so všeč "lastnikom....Enkrat sem prijateljico spraševal,ki je imela v najemu benc.servis zakaj ima v lokalu časopis Delo , Slovenske novice ter razne revije ,ko pa nihče ...prikaži več ne prebiračasopisov.rekla mi je da je to zanjo samo strošek imeti pa jih mora ker tako zahtevajo"lastniki" omv-ja.Marsikaj bi spremenila ,tudi police bi postavila drugačesamo ne sme.Enkrat sem bil v lokalu in je prišla neka blond"inšpektorica ter vse PREVOHALA po lokalu.Najraje bi jo zabrisal ven.Obnašala se je kot da je lokal njen.Marš.No kmalu potem je najemnica vrnila lokal ter odprla bife.S najemom bi moralo biti tako da se najemnik sam odloči kako bo posloval.Sin je pred leti najel stanovanje.drugi dan je zamenjal ključavnico.Čez par dni ga je klicala lastnica ,da ne more v "svoje"stanovanje.Odgovoril ji je da lahko pride kadarkoli vendar samo takrat,ko bo on oz njegova žena doma.Fak of.Če vzameš v najem j

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.