Slovenija
107 ogledov

Nova pravila za medije ministrstvo načrtuje v 2017

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Energetik 07:31 16.junij 2016.

    Ma ja, najbolje da sprejmejo zakon, po katerem bo moral vsak od rojstva dalje plačevati prispevek.Vsak pametni telefon ima dostop do interneta....

  • vzev 09:54 16.junij 2016.

    Kaj mi ni všeč? To da sem prisiljen plačevati nekaj kar sploh ne gledam. Kot sem že napisal, na spored dajo najcenejši in najbolj-dolgočasne filme, ki se jih da dobiti. Samo nezanimive oddaje... Naj dajo lepo RTV kot plačljiv program ...prikaži več in je rešeno vse. Potem se bodo pa že morali potruditi za kvaliteto, ker jih nebi skoraj nihče plačeval. Če bi ostali TV programi delali enako kot RTV bi propadli v roku enega leta. Toda ker je s tujim denarjem enostavno delati, se pač ne rabijo potruditi, da bi naredili gledljiv program.

  • dezurni 11:55 16.junij 2016.

    Dragi Leon, to ne drži! ZRTVS-1 31. člena, prvi odstravek. "Kdor ima radijski ali televizijski sprejemnik oziroma drugo napravo, ki omogoča sprejem radijskih oziroma televizijskih programov (v nadaljnjem besedilu: sprejemnik) na območju Republike Slovenije, kjer so zagotovljeni tehnični ...prikaži veči pogoji za sprejem vsaj enega programa RTV Slovenija, mora RTV Sloveniji plačevati prispevek za opravljanje radijske in televizijske dejavnosti." http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?sop=2005-01-4191 Lp, Barbara

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 22:10 15.junij 2016.

    Referendum bi rešil problen.100000 podpisov z lahkoto v enem tednu.Potem pa naj se RTV jebe kakor druga nesposobna podjetja ki se na naš račun šlepajo.

  • Ferluci 13:21 16.junij 2016.

    Drži, samo v drugih drugih '*normalnih' državah nacionalna RTV ni pristransko-politično orientirana družba.

  • mgubec 08:10 17.junij 2016.

    Nacionalno RTV moramo imeti! Ne moremo biti odvisni samo od komercialnih televizij. Prispevek OK, ni panike, vendar naj potem umaknejo vse reklame, ukinejo nastop na EUROSONGU, nekaj RTV pijančkov naj dajo na cesto, prevetrijo "mastne" avtorske pogodbe...in še bi lahko naštevali...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.