Slovenija
11779 ogledov

A1 lite: Nova rešitev za vse, ki imajo slab internet

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 15:23 22.januar 2019.

    zanimivo...glede na to da so me v A1 že 2x nategnil sem raj brez televizije oz. mam slab signal...

    • Avatar jezeran
      jezeran 15:33 22.januar 2019.

      meni pa pravkar poteče vezava na Telekomu, pa hotel k njim. Prej bil na T-2 pa so me tudi oni dolgo nategovali in z linijo in z sliko

    • dusan72 01:50 23.januar 2019.

      Jaz sem njihov uporabnik že 10 let in sem zadovoljen. Res, da jim zadnje čase (po združitvi Amis-Simobil) šepa pomoč na helpdesku in malo dlje traja, da odpravijo napako (spet odvisno na koga naletiš na drugi strani linije), sem imel ...prikaži več pa mogoče v vseh teh letih "težave" ene 5X.

    • Spark 06:52 23.januar 2019.

      [ Jaz sem njihov uporabnik že 10 let in sem zadovoljen. ] Sam imam drugačno izkušnjo. Poserjejo se oni na lojalnost, zato sem jih z veseljem zamenjal.

  • Avatar hal69
    hal69 20:05 22.januar 2019.

    jaz imam njihov brezžični internet v centru LJ, pa mi vleče okol 300kB/s, da še cajtng komaj preberem. Nateguni prve klase

  • Avatar praufo
    praufo 20:07 22.januar 2019.

    drago, predrago!

  • blayo 01:14 23.januar 2019.

    Prvič, kaj naj bi pomenilo to "slab internet"??? Drugič pa 2600 MHz je klasičen B7 FDD LTE band. In halo, kaj naj bi to pomenilo da na tem pasu ni mobilnih uporabnikov??? Vsi uporabniki na tem pasu so t.i. mobilni ...prikaži več uporabniki samo da se pač ne premikajo. Amapk kaj ima to veze, ko se enkrat 10 takšnih povezuje na isto bazno in vsi lupijo dol imaš pa problem. Poleg tega pri takšni frekvenci mora bit bazno postajo dejansko v vidnem polju.

  • dusan72 01:48 23.januar 2019.

    Naj gospod urednik popravi prvi stavek, ker nima ne repa ne glave. Posledično je tudi preostanek članka nejasen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.