Slovenija
15835 ogledov

Nova vlada sprejela sklep, ki ga Milan Krek ne bo vesel

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckysss 17:35 07.junij 2022.

    Elegantna rešitev, Kreku se itak gre le za to, da bo imel visoko penzijo, da bo za dnevno dozo (če bi morda moral za šus kdaj plačevati)...Jaz ga sicer ne bi tako v rokavicah obravnaval, oziroma onemogočal, vendar vlada očitno ...prikaži več noče biti nasilna ali brutalna..

    • popokatopetl 22:30 07.junij 2022.

      Problem je da se večina krivdnih razrešitev direktorjev na sodišču slabo konča za državo, tudi če so dotični očitno krivi.

  • Ender3 17:29 07.junij 2022.

    Kreku bo sedaj dobil krizo odvisnosti od pomembnega položaja, ki mu je bil politično dodeljen . Do upokojitve bo že nekako preživel ...

    • pravičnik77 18:26 07.junij 2022.

      tudi če ne preživi

    • popokatopetl 22:33 07.junij 2022.

      Bo treba nazaj uvest tisto o obveznem upokojevanju ob izpolnitvi obeh pogojev v javnem sektorju in da vzamejo nazaj le če ga hočejo in ne na vodstveni položaj. Mimogrede se še Rupsija drugič znebimo.

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 17:59 07.junij 2022.

    Čimprej in čimdalje nagnati tega janšističnega "strokovnjaka"!

    • Ender3 18:23 07.junij 2022.

      Za kakšno nestrokovno napako bi moral tudi odgovarjati. Nekateri imamo samo pobožne želje.😉

    • blayo 19:22 07.junij 2022.

      Komot, samo pripravit moraš gradivo za katero strokovno napako je šlo in kakšne so bile posledice...

    • popokatopetl 22:34 07.junij 2022.

      Je kvečjemu sokriv, saj so bile vse "strokovne" odločitve v rokah Velikega Vodje.

  • Avatar Leon
    Leon 18:30 07.junij 2022.

    To je nagrada za njegovo strokovnost ! Lahko bo KREKAL .

  • bobubob 18:20 07.junij 2022.

    Mojega zaupanja Krek ni užival še nikoli. In prav je, da po vseh teh mesecih, polnih njegovih nesmislov in norčevanja iz zdrave pameti državljanov ter iz znanstveno orientirane stroke ta osebek postane malce manj vesel, saj je bil doslej, v ...prikaži večv nasprotju z zdravorazumskim delom populacije, razlog, da je bil prav ta del populacije dve leti zelo zaskrbljen oziroma 'manj vesel' njegove skrbi za blagostanje globalističnih voluharjev in EU kleptokracije ter njihovih slovenskih hlapcev.

  • blayo 19:21 07.junij 2022.

    Hmm, torej namesto enega direktorja, ki ni naredil praktično nič, bomo zdaj plačevali dva od katerih eden ne bo delal nič za drugega pa še ne vemo ali bo kaj delal ali tudi nič? To je brezveze, jaz bi predlagal, ...prikaži več da se funkcija generalnega direktorja spremeni v častno neplačano in naj se mu plačuje samo potne stroške pa da vidimo koliko cajta bo vztrajal.

    • Avatar Leon
      Leon 09:25 08.junij 2022.

      Menim,da imajo dovolj dokaznega materiala ,da ga lahko krivdno razrešijo . Razen ,če ne gre za igrice .

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 19:37 07.junij 2022.

    Ni twito zastonj hitel zadnja dva meseca spreminjati predpise in namestitve "njegovih" podrepnikov!

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 21:13 07.junij 2022.

    krek je osramotil zdravniški poklic in je prav, da čim prej spakira kovčke iz NIJZ.

  • Avatar Lion007
    Lion007 18:41 07.junij 2022.

    Krekenizem bo počasi propušil u maloro. Samo za Mr Crack ne bo kreknil....

  • Avatar pantani
    pantani 20:35 07.junij 2022.

    Kaj mu ni jasno?!!!

  • rd2dmk2 19:05 07.junij 2022.

    torej krek je direktor NIJZ- nacionaln inštitut za javno zdravje ( pustmo pri kraju tisto beovičko in njeno funkcijo ) ampak zaje je to neka inštitusija, ki naj bi dajalnavodila, kako naj narod tdravo živi. kaj kaj smo imeli tadnje ...prikaži več dveleti, gledali smo eno tarašleno faco,kijo ne bi niti na sejmu okol božoča hoteli videt, ki nam kaže neke tabele. zraven se panek drug inštitut usaja nad narodom, zakaj enkrat ne je d vitamina in drugič ne grga tople vode.

    • rd2dmk2 19:09 07.junij 2022.

      in sedaj imamo direktorja NIJZ, ki ima pod sabo inštitut ( vsaj tajnico, fikus in vratarja ) in nam izdela ta inštitut kaj ? nič. zato naj se ta inštitut ukine pa naj grejo vsi skup nabirat tavžent rože in ...prikaži več arniko, pa šentjanževke ,pa naj to ponujajo. bo bolje. za nas zihr.

    • blayo 19:25 07.junij 2022.

      rd2, ti nucaš očala, večji telefon, al moraš pa nehat pit, ker vsako tatretjo črko na tipkovnici fališ ;)

    • rd2dmk2 20:04 07.junij 2022.

      blayo, imaš prav. samo v obrambo,vsak dan imam novo tipkovnico, ker testiram tipkovnice. pa ena ne dela, druga je taka in za povrh, še tema rata, pa ne vidim dobr. pa saj upam da boste prebral in razumel vse. ja ...prikaži več pa včasih kak pir pride zravev, potem pa kot je zapel iztok mlakar, se mal zadondola.

  • Avatar @narhist
    @narhist 22:49 07.junij 2022.

    Kako ne bo vesel, pa saj so ga iz direktorja povišali v generalnega direktorja. Le še korak ga loči do čina Maršala.

  • anica00 22:51 07.junij 2022.

    Kak je ta Krek ful vzoren. Veš čas to masko. Zdi se, da z njo tudi spi.

  • Avatar Leon
    Leon 08:10 08.junij 2022.

    Krek je zagrozil z gladovno stavko ? 😁😁😁 Morda je mislim na SHUJŠEVALNO KURO?

  • Jeannette_Ross 10:54 08.junij 2022.

    Google zdaj plačuje od 99 do 140 dolarjev na uro za spletno delo od doma. Moja zadnja plača je znašala 18.537 $ od tega lahkega in preprostega dela. To je neverjetno in dobički so neverjetni. ........>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • Avatar Lion007
    Lion007 10:49 09.junij 2022.

    A je Krekec že kaj molil? Sveti Janša, varuh moj, bodi vedno ti z menoj. Stoj mi noč in dan ob strani, vsega hudega me brani. Prav prisrčno prosim te, varuj me in vodi me. Amen.

  • matermila 20:42 07.junij 2022.

    Še malček,pa bomo morali biti še čisto tiho. Stalinistični prijemi v polnem zamahu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.