Slovenska evroposlanka Romana Tomc tik pred volitvami s pozivom na Evropsko komisijo predstavila knjigo velikega maga in šamana ....Moja pot iz jajca v Jajce !
Ender neumni, dejstvo je, da se krade. Kdo normalen še to zagovarja? Si pogledal, kaj tvoj rojak iz Srbije Jankovič počne za 10%? Vem, da vam Srbom korupcija ne pomeni nič. Pomeni pa tistim, ki se množično izseljujejo iz vukojebine,… ...prikaži več imenovane Srbija. Pa vprašaj se zakaj ste Srbi tako revni? Odgovor je, zaradi skorumpiranosti elite v Srbiji, česar pa v Sloveniji nočemo in se proti njej borimo.
Glej jan, jst bi zelo rad videl da bi bila Zoki in Janez cimra vemokje. Dokler pa tole servirate Janezovi kolegi pred volitvami, je to žal le farsa. Ne pozabit da so knjige dokumentacije o Janezovi prodaji orožja in da… ...prikaži več so Patriino podkupnino izvohali Avstrijci; če ne bi nekdo na policiji mesece "zalagal" avstrijskih depeš se Janez najbrž ne bi izvlekel.
popokatopetl res si naiven.Bivši poslanec Rudi Moge je za časa Janeza Drnovška preiskoval trgovino z orožjem, prišel je do bistvenih ugotovitev. Ko je hotel Moge zaključno poročilo objavit ga je takrat zaustavi takratni PV Drnovšek. Vsi se še danes sprašujejo… ...prikaži večo zakaj? Domneve so, da so se v tem poročilo našli tudi njihovi, in ne samo JJ. Mnogi domnevajo, da je to bil Kučan. Ravno zaradi tega je JJ na Mariborskem letališču ogromne količine orožja.
Tisti knjiga, ki je bila napisana nima nobene vrednosti, ker sta jo napisala zaprisežena levičarja. Resnico pozna nekdanji poslanec Rudolf Moge in pa seveda tisti, ki so bili vpleteni, JJ, Kučan, služba državne varnosti, Krkovič in še precej drugih. Vsi… ...prikaži veči so kradli, levi, desni, zeleni, rdeči. Ta lopovščina se jih še danes drži, in gre na mlajšo populacijo, ker so imeli dobre vzornike.
Seveda je brala naskrivaj ampak takrat še ni dobila SDS pasoša . Vsi se spomnimo kaj sta napisala Blaž Zgaga in Matej Šurc v trilogiji V imenu države ,kdo in kako je prodajal orožje na začetku 90. let.
Ti nisi Slovenec, ker podpiraš korupcijo, krajo in laž, kar je vodilo vseh levakov že več kot 80 let. Verjetno si še mlad, da ne razumeš, če pa si star, potem te je lahko sram.
Zanimivo kaj vleče SDS na plan, ko pa je dejansko po viru udba.net več kot 2/3 starejšega članstva označenih kot aktivni informatorji ali celo sodelavci. Saj je za razumeti, aktivni člani ZKJ so tidi dejansko veliko delali za SDV, pa… ...prikaži več čeprav mogoče ne lumparij. In ta firma je bila dobra, je videla ponoči in podnevi ne kot sedaj, ko se nekaj dogaja samo ko treba vohunit za političnimi nasprotniki. In JJ je dober, v operativo je instaliral dovolj kadra, da ima vse informacije... Sosedapresss
Sicer se smatram za desničarja, vendar sem proti temu da se takšne stvari razčiščujejo v Bruslju. Navzven delujemo neenotni in dejansko tudi smo. Takšne zadeve je treba rešiti doma, brez vpletanja tujcev. Navzven mora biti diplomacija enotna in delovati v… ...prikaži več korist Slovenije, trenutno nam pa takšni izpadi samo škodujejo.
Naš komunist je dvakrat vodil EU, pa nobeden niti trenil ni z očesom. Sedaj pa največji slovenki komunist tožari v Bruslju, sram ga naj bo komunajzarja.
Tu se vidi nesposobnost naših vlad in državnih organov, da ne znajo rešiti nič. Zato si lahko eni privoščijo vse in za nič ne odgovarjajo. Ker tako pač ne gre, jih mora nekdo ustavit oz. preprečit škodljivo ravnanje. Zdaj pa… ...prikaži več hitro talajte minuse, kdo bo prvi??
Enkrat članica SDS , vedno pokvarjena . Enkrat je Tomčeva že pogorela v EU parlamentu, vendar se zdaj brača se bolj umazano. Dokaz ???? Omerza, ha,ha,ha
Ali je kdo pošten v SDS ?? Kadar riba smrdi, začne pri glavi smrdeti. Ta glava je sam Janša, skorumpira politik in večkrat obsojen. Poštenost v SDS, dajte no, to so pravljice
Ender ste že poskusili, ampak brez dokazov... Priviligirana sta tvoj Golobček, Janković....
Ti si pa bedak ker se smešiš in jih zagovarjaš...ha.ha.ha....
Za razliko od Tomčeve, ki dela bedarije tam v Bruslju, pa sta SLO predsednika.naredila nekaj koristnega...Pirc Musar in Golob pozvala EU k ukrepanju v primeru sodnice ICC Hohler
Kakšen kraval. V prejšnjem režimuje bila to pač ena od možnosti, kako narediti lepo kariero, ki je bila navadnim državljanom onemogočena. Najbolj običajno je bilo to članstvo v ZK, za izbrance pa SDV. Kar je pri tem narobe s strani… ...prikaži več Kosove je to, da je pred komisijo trdila, da ni bila in, če zdaj obstajajo dokazi, da je lagala, bo zato kaznovana. Tako deluje politika povsod. Za Kosovo vem sicer le to, da so jo nastavili Drnovšku, ta pa se jo je ob prvi priliki odkrižal.
Povečajte svoj реnis za vsaj 10 cm v samo 30 dneh, dosezite trdno еrеkcijо in poskrbite, da bo vaša punca dosegla vrhunec vsaj 5-krat zapored:-->> https://da.gd/bigpen
Udba.net je bila spletna stran, ki jo je leta 2003 odprl Dušan S. Lajovic. Temu je sledila afera Udba.net in posledična ukinitev spletne strani. Na njej je objavil Centralno abecedno evidenco Republiškega sekretariata za notranje zadeve Socialistične republike Slovenije, pod… ...prikaži večd katerega je spadala tudi Služba državne varnosti (SDV), naslednica UDBE. Objavljena je bil le razlaga kategorij in abecedni seznam (priimek, ime, datum rojstva, dosje SDV):
Pozdravljeni, ponudba za posojilo med zasebnimi resnimi v 24 urah. Dajem resna in zanesljiva zasebna posojila v razponu od 2.000 € do 1.000.000 € s stopnjo 3% . Če vas to zanima, me kontaktirajte po mojem e-pošti: marijarajevic259@gmail.com
Tokrat se pa Marta ne bo izvlekla. Dokazi iz Arhiva Slovenije so preveč obremenilni. Vedelo se je, da je bila sodelavka Udbe, ker je tudi na seznamu udba.net, ni pa bilo pravega dokaza. Po teh desetih dokumentih, ki jih je… ...prikaži več v arhivu našel Omerza, pa je nedvoumno dokazljivo, da je bila registrirana sodelavka Udbe, na delu v Nemčiji v Kölnu na Deutsche Welle. Če ne bo sama odstopila, ker je (sedaj dokazljivo) lagala na svoji predstavitvi, jo bo pa odstavila šefica, kar pa bo še bolj nerodno...
Čudno da se je Janez izvlekel. Ves svet ve, da je nekoč imel partijsko knjižico in je potencialno tudi bil predpostavljen Udbi in v tem primeru tudi Kosovi. Da je Janez preoblečeni komunist je dejstvo, za Kosovo so pa samo… ...prikaži več nedokazane špekulacije. SDS že od nekdaj samo tožari v Bruslju z nekimi izmišljotinami.
Daj uporabi zdravo pamet. Če se Trumpu nič ne zgodi se po pa M.Kos..Zamahnili bodo z rokami in zadeva bo ad acta. Zadeva bo v pristojnosti države Slovenije in ne revanšistične stranke SDS. Interna zadeva torej..
Poglet si te idiote, ki podpirajo kriminalizirano Kosovo. Njihov argument je, saj je tudi Janša kriminalc. Gnoj zagaman, naj vam bo jasno, noben kriminalec nima v politiki kaj iskat, tudi Janša ne, če se mu dokaže, tako kot se je Kosovi.
Glede Igorja Omerze bi bilo potrebno preverit vse njegove rabote ko je bil zadnji direktor SDK (služba družbenega knjigovodsta) kako je bilo z dokumentacijo ?
jan631, in kaj se Janši ni dokazalo? Da je bil komunist ve ves svet, kaj je tu za dokazovat. Kosovi se ni dokazalo še nič, stvari se jemljejo samo iz neke knjige. Podobna knjiga obstaja tudi o Janševem prekupčevanju z… ...prikaži več orožjem in torbami z nemškimi markami.
Jernej kaj boli, če si neumen? JJ ni nikoli trdil, da ni komunist. Saj je bila tudi Kosova, pa Kučan, pa verjetno Golob, Jankovič..... Kaj se Kosovi ni dokazalo? To so originalni dokumenti iz arhiva. Po tvoje ima arhiv shranjene… ...prikaži več ponaredke. Nimaš več kaj dokazovat dokumenti so originalni in pika. Če, greš na sodišče s temi dokumenti si obsojen, nimaš več kaj dokazovat.
Ti pa v svoji naivnosti lepo spančkaj, in mirno noč ti želim.
Toplo ti priporočam včerajšnji pogovor levo usmerjenega Rajka Pirnata v včerajšnji oddaji 24ur pri Slaku. Človek je uspel kljub svoji levi usmerjenosti ostat profesionalec in gospod.
jan631, sem nekje že zapisal. Kosova je poročala podobnim kot je bil Janša, torej komunistom. In ta komunajzar sedaj s prstom kaže na svoje podrejene, da bi se on prikazal v neki svetli luči, kot poštenjak. Vseh komunistov smo se… ...prikaži več že znebili, a komunajzarski Janša še kar vrti svoj umazan, lažnivi jezik. Kar je bilo je bilo. Že leta 91 bi morali sprejeti zakon, da bivši komunisti nimajo kaj početi v slovenski politiki, nikoli tega komunajzarja nisem slišal, da bi to zagovarjal, še vedno samo laja.
In Udba se zopet vzpostavlja in to na desni strani pod poveljstvom istega komunajzarja. Zadni kriminalni prisluhi, posnetki, polaganje besed v usta svojim nasprotnikom... Bojim se, da se zopet vračajo časi, ko bomo ljudje dobro pogledali okrog sebe, preden bomo… ...prikaži več na glas kaj povedali. Če ta komunajzar že sedaj to počne, ko je v opoziciji, si res ne znam zamišljati kaj nam bo počel če bo zavladal. Udba se zopet vzpostavlja, resnično in žalostno. Ljudje pazite se.
Farsa od stranke ki jo še vedno vodi slabo prefarbani komunist!
Slovenska evroposlanka Romana Tomc tik pred volitvami s pozivom na Evropsko komisijo predstavila knjigo velikega maga in šamana ....Moja pot iz jajca v Jajce !
Boli ne ko slišiš posnetke in dokaze o svojih... Saj bo, idi na eno pivo, da se umiriš....
DEJ11 zanimivo koliko predvolilnih posnetkov levičarjev je naenkrat..Pa boš zatrdil, da to ni naključje..Pojdi na pingo sok, da boš bolj bister..
Ender neumni, dejstvo je, da se krade. Kdo normalen še to zagovarja? Si pogledal, kaj tvoj rojak iz Srbije Jankovič počne za 10%? Vem, da vam Srbom korupcija ne pomeni nič. Pomeni pa tistim, ki se množično izseljujejo iz vukojebine,… ...prikaži več imenovane Srbija. Pa vprašaj se zakaj ste Srbi tako revni? Odgovor je, zaradi skorumpiranosti elite v Srbiji, česar pa v Sloveniji nočemo in se proti njej borimo.
Glej jan, jst bi zelo rad videl da bi bila Zoki in Janez cimra vemokje. Dokler pa tole servirate Janezovi kolegi pred volitvami, je to žal le farsa. Ne pozabit da so knjige dokumentacije o Janezovi prodaji orožja in da… ...prikaži več so Patriino podkupnino izvohali Avstrijci; če ne bi nekdo na policiji mesece "zalagal" avstrijskih depeš se Janez najbrž ne bi izvlekel.
štiri leta golobarjev pa ni farsa? - samo vprašam za soseda...
popokatopetl res si naiven.Bivši poslanec Rudi Moge je za časa Janeza Drnovška preiskoval trgovino z orožjem, prišel je do bistvenih ugotovitev. Ko je hotel Moge zaključno poročilo objavit ga je takrat zaustavi takratni PV Drnovšek. Vsi se še danes sprašujejo… ...prikaži večo zakaj? Domneve so, da so se v tem poročilo našli tudi njihovi, in ne samo JJ. Mnogi domnevajo, da je to bil Kučan. Ravno zaradi tega je JJ na Mariborskem letališču ogromne količine orožja.
Tisti knjiga, ki je bila napisana nima nobene vrednosti, ker sta jo napisala zaprisežena levičarja. Resnico pozna nekdanji poslanec Rudolf Moge in pa seveda tisti, ki so bili vpleteni, JJ, Kučan, služba državne varnosti, Krkovič in še precej drugih. Vsi… ...prikaži veči so kradli, levi, desni, zeleni, rdeči. Ta lopovščina se jih še danes drži, in gre na mlajšo populacijo, ker so imeli dobre vzornike.
Tomčeve pa tiste knjige z dokumentacijo o Janšatovi trgovini z orožjem začudo ne zanimajo.
Seveda je brala naskrivaj ampak takrat še ni dobila SDS pasoša . Vsi se spomnimo kaj sta napisala Blaž Zgaga in Matej Šurc v trilogiji V imenu države ,kdo in kako je prodajal orožje na začetku 90. let.
Zarad Grimsa, Tomčeve in Zvera me je sram, da sem Slovenc!
Mene pa zaradi Goloba in prijatljev... Pa ne vem če si... če imaš slovensko osebno še nisi SLOVENC...
Ti nisi Slovenec, ker podpiraš korupcijo, krajo in laž, kar je vodilo vseh levakov že več kot 80 let. Verjetno si še mlad, da ne razumeš, če pa si star, potem te je lahko sram.
Pierre tudi mene z enakih razlogov...in ne nehajo manipolirati z podatki
Kva zdej boste prikletni vsa uporabniška imena logirali za janšistično propagando. Bog vas nima rad maloumja in primitivnosti.
Pierre in Ender sta Slovenca. Vici se pišejo kar sami.
Kva,kva,kva,kva,kva,kva,kva, a tako govorite v Srbiji?? Budalo primitivno! Spelji se preko meje, če ti kaj ne paše!!!!!!!!!
Zanimivo kaj vleče SDS na plan, ko pa je dejansko po viru udba.net več kot 2/3 starejšega članstva označenih kot aktivni informatorji ali celo sodelavci. Saj je za razumeti, aktivni člani ZKJ so tidi dejansko veliko delali za SDV, pa… ...prikaži več čeprav mogoče ne lumparij. In ta firma je bila dobra, je videla ponoči in podnevi ne kot sedaj, ko se nekaj dogaja samo ko treba vohunit za političnimi nasprotniki. In JJ je dober, v operativo je instaliral dovolj kadra, da ima vse informacije... Sosedapresss
ah, to mu golobar servira nasvete - na skrivaj seveda...
Sicer se smatram za desničarja, vendar sem proti temu da se takšne stvari razčiščujejo v Bruslju. Navzven delujemo neenotni in dejansko tudi smo. Takšne zadeve je treba rešiti doma, brez vpletanja tujcev. Navzven mora biti diplomacija enotna in delovati v… ...prikaži več korist Slovenije, trenutno nam pa takšni izpadi samo škodujejo.
Vse to je res, samo, da se doma pač ne da stvari rešiti, ker levičarji ničesar ne priznajo in za nič ne odgovarjajo.
Luksi, lagala in zavajala je tudi pred EU komisijo, mogoče zato!?
Tadeja Bitenc👎 Janša s svojo sekto zavaja ne samo doma ampak tudi v tujini..To izdajalstvo ima po očetu in v genih..
Naš komunist je dvakrat vodil EU, pa nobeden niti trenil ni z očesom. Sedaj pa največji slovenki komunist tožari v Bruslju, sram ga naj bo komunajzarja.
Luksi, SDS in NSi razrešujeta stvari v tujin, če pa jih ne moreta pa najameta tujce, da delajo zdrahe proti Sloveniji....
Tu se vidi nesposobnost naših vlad in državnih organov, da ne znajo rešiti nič. Zato si lahko eni privoščijo vse in za nič ne odgovarjajo. Ker tako pač ne gre, jih mora nekdo ustavit oz. preprečit škodljivo ravnanje. Zdaj pa… ...prikaži več hitro talajte minuse, kdo bo prvi??
Debelo je lagala tako nam, kot v Bruslju....kar pa je seveda popolnoma normalno v tej vladni lopovski sekti lažnivcev
Enkrat članica SDS , vedno pokvarjena . Enkrat je Tomčeva že pogorela v EU parlamentu, vendar se zdaj brača se bolj umazano. Dokaz ???? Omerza, ha,ha,ha
Si tudi ti ovajal drugače misleče prijatelje?
jože, jože kaj ne dojameš, da ste v teh primitivnostih osamljeni in nepomembni in marginalni.
Ali je kdo pošten v SDS ?? Kadar riba smrdi, začne pri glavi smrdeti. Ta glava je sam Janša, skorumpira politik in večkrat obsojen. Poštenost v SDS, dajte no, to so pravljice
Te pravljice o Janši so tvoji zrihtali... Ne joči...
Ne @ DEJ11 Janša si je vse, kar sam zrihtal in prihaja čas, ko bo zato tudi odgovarjal. V imenu ljudstva in ne s privilegijem posameznika.
Ender ste že poskusili, ampak brez dokazov... Priviligirana sta tvoj Golobček, Janković.... Ti si pa bedak ker se smešiš in jih zagovarjaš...ha.ha.ha....
Dej11 zanimivo da pozabljaš, da ima Janšari ta privilegij že več kot 30 let
Endrkač, ti ne moreš imet nobenih privilegijev, ker si budalo. Ne delaš nič in visiš vse dni in noči na netu.
Za razliko od Tomčeve, ki dela bedarije tam v Bruslju, pa sta SLO predsednika.naredila nekaj koristnega...Pirc Musar in Golob pozvala EU k ukrepanju v primeru sodnice ICC Hohler
Včeraj je bilo objavljeno, da je Kosova odpovedala udeležbo v ponedeljek v parlamentu. Razlog ni bil naveden.
Poltika je karta, karta je Marta, Marta pa je k...
Tadeja Bitenc koga pa ti predstavljaš..če ni skrivnost..?
Piše "Tik pred volitvam", Napiše se "Tik pred volitvami" Halo?
Saj bolj umazano in zavržno itak ne gre. Sramota je kaj počnejo samozvani domoljubi ljubitelji domovine in družine. Z Janšo naprej !
HA,HA,HA,HA, ENKDRKAČ, POVEJ ŠE KAKŠEN VIC, TA JE ŽE ZELO ZBLEDEL IN OBRABLJEN. KAJ PA TI VEŠ, KAJ JE DRUŽINA IN DOMOVINA!!!!!!!!!!!!!!!
Janša je uvedel in SDS uporablja najbolj umatane predvolilne metode. TOMČEVA JE ŽE POROČALA V BRUSLJU O UDBI.NET O KOSOVU, A BRUSLJA TO NE ZANIMA.....
Kakšen kraval. V prejšnjem režimuje bila to pač ena od možnosti, kako narediti lepo kariero, ki je bila navadnim državljanom onemogočena. Najbolj običajno je bilo to članstvo v ZK, za izbrance pa SDV. Kar je pri tem narobe s strani… ...prikaži več Kosove je to, da je pred komisijo trdila, da ni bila in, če zdaj obstajajo dokazi, da je lagala, bo zato kaznovana. Tako deluje politika povsod. Za Kosovo vem sicer le to, da so jo nastavili Drnovšku, ta pa se jo je ob prvi priliki odkrižal.
Povečajte svoj реnis za vsaj 10 cm v samo 30 dneh, dosezite trdno еrеkcijо in poskrbite, da bo vaša punca dosegla vrhunec vsaj 5-krat zapored:-->> https://da.gd/bigpen
Kdaj bo Tomčevo srečala normalna pamet ?? Bo morala v Piran, tam so ozke ulice, pa zato obstaja verjetnost, da jo pamet sreča.
Ti si to zagotovo že poskusil, pa vidim, da neuspešno.
Udba.net je bila spletna stran, ki jo je leta 2003 odprl Dušan S. Lajovic. Temu je sledila afera Udba.net in posledična ukinitev spletne strani. Na njej je objavil Centralno abecedno evidenco Republiškega sekretariata za notranje zadeve Socialistične republike Slovenije, pod… ...prikaži večd katerega je spadala tudi Služba državne varnosti (SDV), naslednica UDBE. Objavljena je bil le razlaga kategorij in abecedni seznam (priimek, ime, datum rojstva, dosje SDV):
Pozdravljeni, ponudba za posojilo med zasebnimi resnimi v 24 urah. Dajem resna in zanesljiva zasebna posojila v razponu od 2.000 € do 1.000.000 € s stopnjo 3% . Če vas to zanima, me kontaktirajte po mojem e-pošti: marijarajevic259@gmail.com
Tokrat se pa Marta ne bo izvlekla. Dokazi iz Arhiva Slovenije so preveč obremenilni. Vedelo se je, da je bila sodelavka Udbe, ker je tudi na seznamu udba.net, ni pa bilo pravega dokaza. Po teh desetih dokumentih, ki jih je… ...prikaži več v arhivu našel Omerza, pa je nedvoumno dokazljivo, da je bila registrirana sodelavka Udbe, na delu v Nemčiji v Kölnu na Deutsche Welle. Če ne bo sama odstopila, ker je (sedaj dokazljivo) lagala na svoji predstavitvi, jo bo pa odstavila šefica, kar pa bo še bolj nerodno...
Ki jih je Omerza prikrojil po befelu velikega vodje z prištinsko fakulteto res kredibilno. Vse bodo poskušali da pridejo do korita .
Čudno da se je Janez izvlekel. Ves svet ve, da je nekoč imel partijsko knjižico in je potencialno tudi bil predpostavljen Udbi in v tem primeru tudi Kosovi. Da je Janez preoblečeni komunist je dejstvo, za Kosovo so pa samo… ...prikaži več nedokazane špekulacije. SDS že od nekdaj samo tožari v Bruslju z nekimi izmišljotinami.
Evropsko komisijo to ne zanima.
Daj uporabi zdravo pamet. Če se Trumpu nič ne zgodi se po pa M.Kos..Zamahnili bodo z rokami in zadeva bo ad acta. Zadeva bo v pristojnosti države Slovenije in ne revanšistične stranke SDS. Interna zadeva torej..
Bosta skupaj s Peterletom in še nekaterimi župniki obsojena za ovajanje svojih prijateljev in sodelavcev ........... dosjeudbapresss
Poglet si te idiote, ki podpirajo kriminalizirano Kosovo. Njihov argument je, saj je tudi Janša kriminalc. Gnoj zagaman, naj vam bo jasno, noben kriminalec nima v politiki kaj iskat, tudi Janša ne, če se mu dokaže, tako kot se je Kosovi.
Glede Igorja Omerze bi bilo potrebno preverit vse njegove rabote ko je bil zadnji direktor SDK (služba družbenega knjigovodsta) kako je bilo z dokumentacijo ?
Tebe bi pa moral preverit psihiater.
jan631, in kaj se Janši ni dokazalo? Da je bil komunist ve ves svet, kaj je tu za dokazovat. Kosovi se ni dokazalo še nič, stvari se jemljejo samo iz neke knjige. Podobna knjiga obstaja tudi o Janševem prekupčevanju z… ...prikaži več orožjem in torbami z nemškimi markami.
Jernej kaj boli, če si neumen? JJ ni nikoli trdil, da ni komunist. Saj je bila tudi Kosova, pa Kučan, pa verjetno Golob, Jankovič..... Kaj se Kosovi ni dokazalo? To so originalni dokumenti iz arhiva. Po tvoje ima arhiv shranjene… ...prikaži več ponaredke. Nimaš več kaj dokazovat dokumenti so originalni in pika. Če, greš na sodišče s temi dokumenti si obsojen, nimaš več kaj dokazovat. Ti pa v svoji naivnosti lepo spančkaj, in mirno noč ti želim.
Toplo ti priporočam včerajšnji pogovor levo usmerjenega Rajka Pirnata v včerajšnji oddaji 24ur pri Slaku. Človek je uspel kljub svoji levi usmerjenosti ostat profesionalec in gospod.
jan631, sem nekje že zapisal. Kosova je poročala podobnim kot je bil Janša, torej komunistom. In ta komunajzar sedaj s prstom kaže na svoje podrejene, da bi se on prikazal v neki svetli luči, kot poštenjak. Vseh komunistov smo se… ...prikaži več že znebili, a komunajzarski Janša še kar vrti svoj umazan, lažnivi jezik. Kar je bilo je bilo. Že leta 91 bi morali sprejeti zakon, da bivši komunisti nimajo kaj početi v slovenski politiki, nikoli tega komunajzarja nisem slišal, da bi to zagovarjal, še vedno samo laja.
In Udba se zopet vzpostavlja in to na desni strani pod poveljstvom istega komunajzarja. Zadni kriminalni prisluhi, posnetki, polaganje besed v usta svojim nasprotnikom... Bojim se, da se zopet vračajo časi, ko bomo ljudje dobro pogledali okrog sebe, preden bomo… ...prikaži več na glas kaj povedali. Če ta komunajzar že sedaj to počne, ko je v opoziciji, si res ne znam zamišljati kaj nam bo počel če bo zavladal. Udba se zopet vzpostavlja, resnično in žalostno. Ljudje pazite se.
Janša je zlorabil lastnega očeta z lažjo, da je bežal iz neke jame pred komunisti, torej je bežal pred komunističnim sinom. Katastrofa od človeka.