Slovenija
9575 ogledov

Nove okužbe: glede na okoliščine še kar dobro kaže ...

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 10:57 19.julij 2021.

    Če številke niso prirejene, realne in se bo takšno stanje nadaljevalo, potem je prekuženost večja, kot se pričakuje. Asimptomatski brebolevniki imajo pri tem pomembno vlogo.

    • krucefiks 11:15 19.julij 2021.

      prirejajo številke ziher,nijz pošilja potrdila kljub temu da se niso testirali kamoli cepili ,videl potrdilo in poznam človeka

    • Ender3 12:11 19.julij 2021.

      krucefiks 👍morda imaš prav, nekateri indici to potrjujejo.

    • krucefiks 12:24 19.julij 2021.

      tudi jaz nisem verjel pa mi je potrdilo pokazal,njemu sicer prav prišlo ha ha ha.pravijo da je 1% možnosti napak .Pa če se nobeden ne zapikne v to pa se dela kar se hoče

  • Ana_Jenkins 13:53 19.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar MS
    MS 10:29 19.julij 2021.

    Število okužb je obratnosorazmerno številu cepljenih!

  • Solton 11:40 19.julij 2021.

    imam občutek, da se namerno čimmanj testira ali pa celo sploh lažno prikazuje nizke cifra, da bi ljudje čimprej turistične bone izkoristili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.