Avto
52 ogledov

Novi merilniki v roke vseh policijskih postaj

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bozidar.Frelih 08:34 02.januar 2014.

    Merilnik se je izkazal za zelo dobičkonosnega ...

  • 12345 09:50 02.januar 2014.

    Inkasanti, za kaj drugega pa je potrebno več intelektualnega napora, kot da je samo hitrost vzrok za nesreče. Ja, naučite jih dokazati tudi kakšen drug prestopek.

  • mzynfo 10:08 02.januar 2014.

    Zanima me koliko prometnih nesreč je bilo na slovenskih AC v lanskem letu zaradi prekratke varnostne razdalje in koliko od teh s poškodbami ljudi.

  • Johan Spohan 14:21 02.januar 2014.

    Res si zlati blendarski bedak

  • lukaz 14:53 02.januar 2014.

    Slovenski policije je že dolgo vseeno za nas državljane in našo varnost.Zanima jih samo še, kako nas čimbolj olupiti! Bognedaj, da bi komu še ostalo kaj denarja konec meseca.Še malo pa bodo uvedli še davek na pozitivni stanje na TRR-jih!

  • Skippy 14:55 02.januar 2014.

    zlatane je čisto prav napisal. Ta novi radar bi omogočal učinkoviti nadzor nad tistimi, ki brezveze zasedajo prehitevalni pas. Vendar oni raje lovijo one od zadaj, čeprav je to manj nevaren prekršek. Takega idiotskega zasedanja prehitevalnega pasu ne vidiš v ...prikaži večv nobeni drugi evropski državi, samo na našem Balkanu.

  • zlatane 15:16 02.januar 2014.

    hvala za kritiko johan, zelo je bila poučna in zelo mi je koristila

  • zlatane 15:17 02.januar 2014.

    skipi, vidim da še je peščica normalnih ljudi pri nas, kot recimo midva in večina takih kot johan

  • zlatane 15:20 02.januar 2014.

    to že dolgo planirajo, spremljaš kaj poročila? samo se bojijo odziva, kot na mariborske radarje. še jaz bi zakuril 2, pa sem bil predaleč doma. bi vsaj kaj koristnega za državljane naredil

  • Ronald Reagan 19:25 02.januar 2014.

    ker je večina takih kot spohani johan smo kjer pač smo...v pizdi materni

  • dragec 07:31 03.januar 2014.

    No, to je popolnoma jasno.

  • gasilecsamo 18:07 02.januar 2014.

    Vse lepo in prov, ampak naj tudi upoštevajo, da se pri normalnem prometu vozi okrog 130, ter da prekratke razdalje povzročajo tisti ki so prepočasni na prehitevalnih pasovih. Tudi tovornakarji povzročajo počasneže na prehitevalnih pasovih, ker so prekratke razdalje med ...prikaži več tovornaki in se počasnele ne morejo umaknit. Prav tako tovornakarji prehitevajo s 5 km/h razlike, tudi v času prepovedi, pa ni nikjer nobenega policaja. Prov je da delajo red, ampak takrat ko je to potrebno, pa takrat ko intervencijska vozila se ne morejo prebit, naj gredo pred njimi in takrat kasirajo, bodo več zaslužil kot pa z varnostnimi razdaljami. Ravno tako naj pretovorjene kombije z vzhoda (RO in BG), večkrat preverjajo. Lahko bi naredil vsesplošno akcijo na celem območju Slovenije, preusmerili promet čez parkirišča in vse te kombije detaljno pregledal, na predhodnih odcepih pa postavli patrulje in vse kombije, ki bi se hotli izognit kontroli (ker imajo vsi CB postaje in se medsebojno obveščajo), detaljno pregled

  • Jaka.marinsek 08:50 03.januar 2014.

    sploh ni važno. Odločili so se da jih bodo nabavili, in bodo v ta namen nafrizirali tudi statistiko nesreč če bo treba

  • zlatane 12:11 02.januar 2014.

    prvič...zatko pa v policiji imajo denardrugič...mene, ki me zadržuje na avtocesti šofer pri 110 km na h, pa se ne bo umaknil na desni pas, bodo kaznovali, njega ne, najhujše kar me je na avtocesti doletelo je, da me ...prikaži več je tako en butl zadrževal 30 kilometrov, ko sem mu blendal 50x, pa mi je še sunkovito zavrl, nakar sem ga še skoraj nabasal in to s sinovim avtomtretjič...nove kazni, ki obubožajo že itak totalno obubožani narod, glavno je, da policija dobi, povsod pa se javno govori, da sploh ne iščejo ukradenih avtovčetrtič...zakaj slovenci potem še sploh imajo policijo????????

  • Drago Kavka 20:09 02.januar 2014.

    To je samo dodatno polnenje proračuna ki je tako in tako prazen. Dvomim da je požrešni državi kaj dost mar za varnost ,pa ni važno kje. VAZNO JE DA SE KASIRA.Je treba parazite preživt ne glede od kje dobit ,sam da bodo sittt

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.