Avto
33 ogledov

Novi moped za pogumno Srbkinjo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matt5 14:05 08.marec 2012.

    Leta 1974 še ni bilo avtomatikov.

  • širhakl 01:16 09.marec 2012.

    Zelo lepo,pozorno od Tomosovcev.Naj ji dolgo,dobro služi.

  • westal 08:21 26.november 2013.

    Avtomatika z dvema prestavama res še ni bilo. Bili pa so avtomatiki z eno hitrostjo z avtomatsko sklopko.

  • reider 19:36 08.marec 2012.

    Hm nevem no- jaz sem imel automatika iz tega desetletja, tako da pomoje kr drži. No mogoče proti koncu desetletja. pa ga več nimam. pa ne zato ker je bil hin ampak, ker sem se ga naveličal in ga razrezal, ...prikaži več motor pa nekemu znancu podaril.

  • McBobo 12:44 13.maj 2013.

    Dizajn Tomosov že dolgo ni več v korak s časom. Kar me pa najbolj moti je pa to, da te motorje delajo na Kitajskem, namesto da bi jih še naprej delali v Sloveniji slovenski delavci. Cena je pa ista oz. ...prikaži več večja kot včasih, ko so bili 100% narejeni doma. Žalostno za celo državo in EU, da se to dopušča. Potem pa cvilijo, da je recesija. Ja kako pa bo drugače, če imamo evropejci zmeraj manj dela? To so osnove ekonomije. Samo celi EU to ne potegne.

  • Žurnalček 10:46 25.oktober 2012.

    No da vidmo ali bo kaj iz tegale. Jaz imam v stanovanju ležeč bojler Tiki -Mares star 52 let , ki dela brez prekinitve z prvim grelcem in je služil povprečno stalno 3.5 članom !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.