Slovenija
15438 ogledov

Novi podatki: Odlične novice, dosegli smo pogoje za rumeno fazo!

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:30 11.maj 2021.

    Nato že čaka na plačilo velikega vodje za prelet noriškega kraljestva z letali.

    • Avatar MS
      MS 10:56 11.maj 2021.

      Anion6anion, obveščeni pravijo da tokrat ne bo Nato letal (se ni obneslo) baje da bo tokrat priplula US-Navy letalonosilka iz Črnega morja po Donavi, Savi in Ljubljanici pod Tromostovje!

  • bi_ba 10:43 11.maj 2021.

    Ja, kaj pa posledice 27. aprila, ko naj bi bilo na kupe okuženih in mrtvih? A to ne deluje kot je napovedal predsednik vlade? Kje pa je zdaj ta ubogi virus?

  • mihatirs 10:17 11.maj 2021.

    ma te podatke smo mi dosegl že pol leta nazaj...še vedno mi ni jasno, da gledamo število okuženih in ne procent števila okuženih glede na št. testov! Zato pa je že pol leta vse razpuščeno od kafan do igrišč itd...ne ...prikaži več vam kaj 24 ur in ostali še kar blebetajo o ukrepih ko pa že pol leta noben ne jebe več žive sile...

    • Janez_53 11:25 11.maj 2021.

      Mihatris, a imaš težave z razumevanjem teksta ali z matematiko? Kaj po tvoje pomeni stavek:"To pomeni, da je bil delež pozitivnih 13,5 odstoten."? Je to število okuženih ali ODSTOTEK okuženih? Ti bi pa rad v PROCENTIH??? Naj ti prišepnem: procent ...prikaži več ali odstotek je ena in ista stvar. Malce bolj pazljivo beri.

    • mihatirs 08:50 24.maj 2021.

      ma ti si debil...a ne vidiš da je semafor narejen na število okuženih in ne na procent/odstotek okuženih--o temu pišem jaz in ne o tem, kako podajajo podatke...prosim, da naslednjič malo bolj pazljivo prebereš kaj sem napisal, da ne bo ...prikaži več potrebno pisati razlage.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.