Slovenija
27561 ogledov

Novi podatki: Konec dobrih novic, trend se je obrnil

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pravičnik77 09:56 13.oktober 2021.

    osebnostno razdvojen Janez spet rabi visoke rezultate... kakor mu bolj prav pride

  • krucefiks 09:59 13.oktober 2021.

    koga sploh še briga to

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:53 13.oktober 2021.

    Ne da se mi spet razlagati, ampak niti ena v članku navedena trditev ne drži ali pa je v najboljšem primeru predstavljena le ena stran...Naj ponovim, važen je procent in ne število, ki je odvisno od števila testiranih..Banda zarukana..

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:34 13.oktober 2021.

    Katastrofo omenjate samo zurnalovci. Kaj vam ni jasno?

  • Borut_Bavarski 11:30 13.oktober 2021.

    Morate razumeti, da odkar Žurnal24 dobiva redne porcije državnih oglasov, mora ta denar tudi nekako upravičiti. Samo denarju je treba slediti in vam bo povsem jasno.

  • Peter Žibert 11:00 13.oktober 2021.

    Ni upanja, da bi se trend vašega pisanja obrnil na bolje ;-)

  • Avatar Leon
    Leon 10:31 13.oktober 2021.

    Bojim se ,da se bodo barve podražile ko jih tolikokrat omenjate .

  • lovro4 10:46 13.oktober 2021.

    Jejhata, jejhata. Stoka iz NIJZ in šlogarji iz IJS napovedujejo katastrofo. Ovbe, ovbe, bi rekel Kosobrin, he, he. Števila (in ne številke, Žurnal, ja?) so podivjale. Dajte, Žurnal, zaposlite kakšnega novinarja, ne bo vam škodovalo. Pisune in bedake pa lahko odpustite.

  • Avatar pantani
    pantani 12:56 13.oktober 2021.

    A tole napovedovanje je odvisno, kako veter zapiha, sam vprašam za prjatla?!!!

  • milan654 12:25 13.oktober 2021.

    ne vrjeti tem številkam vladi koliko je bilo teh številk pri kreku in številu testiranju toje kriva vlada da ne pozna število testov in slabi testi da vas ni sram

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 13:24 13.oktober 2021.

    Trend se je obrnil. Kdo bi si mislil? To je bilo pa zadnje, kar bi človek pričakoval pri slovenski zdravstveni stroki in vladi, ki slovi po hitrih in učinkovitvih rešitvah. Saj razumem obupane klice teh, ki pozivajo k cepljenju s ...prikaži več takimi podatki, za katere pa ne verjamem, da so resnični.

  • Tamela_Zielinski 16:11 13.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • bobubob 16:23 14.oktober 2021.

    'Epidemija se ne more odločiti...' ...Epidemija vsaj mutira, stroka pa še vedno ostaja pri istem - cepljenje,cepljenje... Vsak dan več 'cepljenih', dogajanje pa nespremenjeno. IJS, zaključek? Da je v NS SDH še nekaj prostih mest?

  • Dusan12 12:56 13.oktober 2021.

    Jesi li prokužio Tomasa Nemčeka, svira on Violeti u čošak….

    • Ender3 15:00 13.oktober 2021.

      Kaj in o čem pišeš, je kriva disocijacija ali pomanjkanje informacij nadrejenih ?

  • Stane Adamič 10:05 13.oktober 2021.

    Spet mamini sinčki nabijajo. Ni jim mar za druge ljudi, ni jim mar za bolne, vse se vrti samo o njih in o njihovem JAZ, JAZ, JAZ in drugi me ne zanimajo. Poznam jih v nulo. Za lastno dobrobit bi ...prikaži več prodali svojo mamo.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:13 13.oktober 2021.

      Tako je, cela vlada je takšna, edino Hojsi si ne bi upal mame prodati, ker bi ga poslala v kot klečat na koruzo...

    • Ender3 12:49 13.oktober 2021.

      S.A. 👎👎🖕🖕🖕🖕

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.