Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
25038 ogledov

Novi razpisi za subvencije in velika sprememba pri kreditih

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Svobodnež 13:45 29.maj 2023.

    Poleg neskončnih razpisov in ugodnih kreditov bodo na EKO skladu morali odpraviti obsežno ozko grlo, ki se mu reče OBDELAVA VLOG! Tisoči vlog čakajo na obdelavo mesece in mesece, rešuje jih pa par ljudi - konkretno na razpisu 104SUB-SO22 obdeluje ...prikaži več vloge ENA SAMA OSEBA! A je to mogoče v dogovoru z vlado, da se obljubljena sredstva izplačajo čim pozneje?

    • simon0 18:01 29.maj 2023.

      Pa ne samo tako, kaj pa omrežje? En dobi soglasje, sto ostalih pa je zavrnjenih😂, tele vloge pa tudi niso free razen, če veš izpolniti tisti obrazec, drugi ti ga izpolnijo za jurja ali dva😂potem pa soglasja na koncu niti ne dobiš.

  • Mikuz 18:22 30.maj 2023.

    Jaz čakam že več kot eno leto,tle pa obljubljajo že nove,ne vem pa zakaj obdelujejo že za 2023,če pa za 2022 še niso podelala.Jaz sem prvo vlogo že oddal 2021,pol so pa nekaj mučkali in sem moral ponovno oddati 2022,zdej ...prikaži več pa čakam,pa čakam oni pa kar obljubljajo nove,halo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.