Slovenija
2491 ogledov

Minister Šircelj tudi o odpisu plačila davkov

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 12:18 11.november 2020.

    To meni popolnoma nič ne pomaga, ker se mi plača ne dvigne niti za 1. cent!!! S tem da sem na minimalni plači!!!

  • Albatroz 12:25 11.november 2020.

    Podjetniki se bodo še naprej bogatili in izkoriščali delavce ki se jim nebo nič spremenilo.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:38 11.november 2020.

      Vse se spremeni... .Si lahko priden delavec čez delodajalčeve oči...,pa ti lahko po cca.25-30 let reče,ne bo mi zneslo.Mogoče,če spet zalaufa,se slišiva.

  • Avatar Leon
    Leon 12:43 11.november 2020.

    Davke so odpisali eliti !

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:03 11.november 2020.

      Jaji jajo hojs pa yoyo... .Vsepovsod te je polno,tudi na TV3 si prisoten.Ja,kaj naj mi s tabo problematični @Leon...?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:10 11.november 2020.

      Pusti ti yoyota,ko s kantico bencina polije... .Ne bo propadel,yoyo je ko iz videa,ULTRAVOX - HYMN.

  • sam1 13:22 11.november 2020.

    Šircelj s predlogom zamuja že kakšno desetletje-multimilijonarjem je še vsaka vlada do sedaj odpisala davke......

  • izy 12:29 11.november 2020.

    Davek na plače ukinite, pa bo vse gladko potekalo.

  • kapibara1 12:58 11.november 2020.

    Torej jankovićev odlog plačila DDV v višini 6 milja evriča , cerka 5-6 let nazaj, še velja.. zaradi tega, je dobila direktorica fursa grozilno pismo napram otrokom

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.