Magazin /magazin/vip
75654 ogledov

Novi začetki Renate Peterka: "Občutki so mešani"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 16:08 20.september 2020.

    Primož je enostavno podlegel pritisku medijev in sponzorjem...Pomagaš si enostavno s tem, kar ti je pri roki. Tudi Prevcu st. so mediji povzročili veliko škodo, na srečo se je alkoholu izognil. Sploh naši novinarji nimajo občutka, toliko posesivnosti in neprofesionalnosti ...prikaži večti je težko najti. Bremena in učinke medijev na športnike ni mogoče meriti, vidijo se, zgolj posledice.

  • kapibara1 16:43 20.september 2020.

    Ampak pri 40 in treh otrocih , sam kupit hišo... ?? Edinole z Evrodžekpotom..

    • fiston 18:46 20.september 2020.

      Saj verjetno je ob ločitvi dobila kak jackpot... Verjetno ni bivši ravno vse zapil... :)

    • kapibara1 20:27 20.september 2020.

      Možno.. pustil prvo nempremičino in to prodala...

  • repix95807 23:24 20.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Naklonsky 13:26 04.oktober 2020.

    ..."odnosu z otroci"..."z otroci" ... ali "z otroki" ? Dobro bi bilo poznati vsaj osnove sklanjanja!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:08 20.september 2020.

    Vedno sem trdil in bom še naprej,da sta za razhod oziroma ločitev vedno kriva OBA in to približno enako!! Sedaj se gospa dela svetnico in si misli,da je za vse kriv edino moški!! Tudi za pijanosti moža je kriva ženska ...prikaži več isto kot moški saj v urejenem zakonu in kvalitetnem življenju ni noben postal alkoholik!!

  • Avatar Dolliolla
    Dolliolla 00:28 21.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu >>> www.Sextis.fun

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.