Slovenija
62258 ogledov

Mama mladostnika, ki so ga pretepli policisti, nas je poklicala in povedala ...

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 13:51 21.november 2022.

    Čudno, da so tisti, kijih ni bilo zraven (v tem primeru starši), tako dobro obveščeni o tem, kaj se je dogajalo.

    • brencl47 18:10 21.november 2022.

      Seveda, ko pa sončkom kar na slepo vse verjamejo!

  • klepetava 13:30 21.november 2022.

    Naš pa ni tak!

    • popokatopetl 14:32 21.november 2022.

      Edino če bo dovolj video gradiva bomo kdaj zvedeli, če so mlatili po pravih ali napačnih "sončkih". Če so res zakrivali oznake, potem nekaj smrdi. Če policaji uletijo razdraženi po klicu, se najbrž hitro zgodi, da jih skupi naključni ki ...prikaži več jih grdo pogleda namesto tistega ki je res delal kažin.

    • popokatopetl 14:37 21.november 2022.

      Žal je naš sistem tak, da je edina vzgojna ki jo delikventi lahko dobijo, batine od policajev ko jih dobijo pri dejanju če se upirajo. Naprej je samo brezvezna procedura zapravljanja časa na sodišču, na koncu jih oprostijo "zaradi ekonomičnosti postopka".

    • Avatar yacko
      yacko 16:10 21.november 2022.

      Naš tud ne....😅

  • alen04 13:42 21.november 2022.

    O kje ste miličniki. Takrat bi šele mamica kokodakala.

  • expost 14:05 21.november 2022.

    Tile mladeniči so slišat tako nedolžni... revčki... a boga mamica, bo bo njen mulček začel z njo obračunavat.

  • Avatar jezeran
    jezeran 15:46 21.november 2022.

    Včasih so nas nabutal, pa z marico divje vozili po ovinkih, se nisi imel kam prijeti, pa smo samo navijali. Če bi pa fotr zvedu bi me pa še on nabil. Sem raje rekel da smo se stepli po tekmi.

  • Avatar luckyss
    luckyss 16:44 21.november 2022.

    Vidim, da je večina komentatorjev bila prisotna na kraju samem, da upajo dajati takšne sodbe...Kaj se je dogajalo, se bo slej kot prej izvedelo..In pretepanje bo kmalu na YT...Sicer pa je policist, ki je domnevno prekrival identifikacijsko številko kršil pravila ...prikaži več službe.. In če jo je res skrival, potem je po moje imel slabo vest...Če so mulci kršili red in mir ter poškodovali javno dobro, pa je treba udariti njihove starše in to krepko po denarnici, pa sej naj potem gredo to permisivno vzgojo

  • bobubob 15:14 21.november 2022.

    Stara zgodba - moj ni, moj sploh ne....ja, lahko da res ni, a kaj ko ga starši niso naučili, kako naj ravna, če se 'znajde' v pretepu oz. neredih...oz bolje, kako naj se temu izogiba.

  • Svobodnež 16:09 21.november 2022.

    Tej mami bo po mojem mnenju čez kakšno leto ali dve njen sinček lepo zrasel čez glavo. In če ne bo pridna, bo priletela kakšna "vzgojna".

  • wax 13:50 21.november 2022.

    Ja seveda, klinci valda niso nič krivi.. bogi moj otročiček. Dejte no.. Itak ja, da murjaši najprej udarijo.. se je treba pa kr fajn potrudit, da najprej udarijo, šele potem vprašajo.. Leon, seveda, petkovi protesti so bli čisto mirni, šele ...prikaži več policija je naredila štalo a ne?

  • Trtamrta 17:04 21.november 2022.

    Še ena takih, moj sine se je slučaaaaajno znašel pred lokalom. Drage mamice teh sinčekov, za vikend pojdite na skrivaj pogledat kaj delajo pred tem lokalom. Na motrojih norijo, derejo se kot neandertalci, ..... In če jim kdo kaj reče ...prikaži večče se začnejo obnašat kot da so vso pamet sveta pojedli a ramena na široko da bi pod pazduho lahko nosili največjo lubenico. Niso še naleteli na pravega, da jim da res pravih par vzgojnih. Bi blo to kar so policaji nardil samo božanje.

    • domen6 21:14 29.november 2022.

      policisti so slabi ko morjo to preprecevat ne oni ko norijo valda sej nemors vrjet 😝😉

  • bi_ba 16:30 21.november 2022.

    Ubogi permisivno vzgojeni sončki, ki so samo mirno metali petardice po centru. Hudobni policaji so jih pa po riti namesto mamic, ko je bil čas za to.

    • domen6 21:12 29.november 2022.

      ja seveda bi blo prav pustit da naprej grozijo pa unicujejo policisti pa jih sam mirno prosit 3 ure predn negre vse v pm 😄

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 16:59 21.november 2022.

    Kar so jih prefukal, so jih še premal!! V mojih cajtih, si jih najprej ujel, šele pol si lahko karkol povedal!! Tale današnja mladina je prepotentna in brez nadzora staršev, prav tako mislijo, da lahko počnejo vse, kar se jim ...prikaži več zljubi!! Bogi "piškotki" saj so samo petarde med folk metal in bli mal razposajeni, pa v lokalu so mal jebal zaposlene v glavo??? Bogi, bogi otročički, kakšna krivica se jim godi!

    • Trtamrta 17:06 21.november 2022.

      Vcasih je policija prišla, nalomila vse neglede al si bil tam kriv al slučaaaajno tam. Potem pa so spraševal kaj je blo. Potem si pa še doma dobu batine.

    • domen6 21:09 29.november 2022.

      ja oni lahk jebajo v glavo v grupah zaposlene policisti so pa kr avtomatsko slabi pa vse krivi ko morjo to preprecevat kr so delovni roboti ne ljudje itak, njih se pa ne zali vsak clovk pa tud ce uniformiran ma meje pizda

  • Majazmaja 17:16 21.november 2022.

    Joooj, ubogi sončiji ... Tako prijazni, uglajeni, izjemni, čudoviti, umirjeni, potem pa pridejo neki zdolgočaseni, agresivni policaji in te čudovite, lepo vzgojene, nič krive, "samo mimo sem šel" otročičke nalomijo.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 14:53 21.november 2022.

    Ko ji bo ta sinček zrastel čez glavo, bo še prosila policijo za pomoč, samo takjrat bo že krepko prepozno zanjo in njenega lubljenega sineka. Sicer pa če obstajajo dokazi in zdravniška potrdila o poškodbah, kr urno na tožilstvo in ...prikaži več zadevo prijavit kot KD prekoračitve pooblastil, šikaniranja in grdega ravnanja z mladoletno osebo....

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 14:54 21.november 2022.

      Lahko pa gre tudi za KD krive ovadbe, tudi na to naj ne pozabijo...

    • domen6 21:11 29.november 2022.

      ja seveda pa tud mladoletniki se obnasajo nekateri slabs od odraslih pa majo doloceni kr telesno maso pa lahk oreno skodo povzrocajo, policist pa nesme preprecit pizdarij kr je on mladoleten, tud njim ze vreje ko se jih sam sinfa ...lp

  • Pierre 17:40 21.november 2022.

    So prišli miličniki v modrih usnjenih jopičih podloženih z ovčjim kožuhom v Stopoteko (disko, še pomnite tovariši?) preverjat kdo nima osebne izkaznice... kdor je gobcal jo je fasal, jaz sem se skril v WC ker še nisem bil polnoleten... ah ...prikaži več takrat ni bilo človekovih pravic!!!

    • Avatar luckyss
      luckyss 04:18 22.november 2022.

      Ja mi mulci smo ob neki takšni raciji zbili kapo policistu in si jo v diskaču podajali kot frizbi...Pa niso nikogar ustrelili ali pretepli zaradi tega....Tako, da bistvene razlike ni bilo, će si težil, si jih pa lahko dobil...takrat in ...prikaži večn danes. Ampak danes se bolj jamra..

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 17:53 21.november 2022.

    Policajem vse pohvale.

  • Avatar Leon
    Leon 13:40 21.november 2022.

    Policija je vedno najprej udarila šele potem vprašala v primerih kjer gre za množično kršitev javnega reda in miru. Spomnite se petkovih protestov .

  • Luksi 15:40 21.november 2022.

    Čefurji so spet delali zgago in nadlegovali vse po vrsti, kar je v bistvu že kar standard. Prvič so pa policaji ustrezno odreagirali, morali bi jih namreč vsakokrat ob izpadih nabunkat, pa bi bil hitro red.

  • kapibara1 17:47 21.november 2022.

    Toti zblojeni straši !! " One. to pa že ne.... naš pa že ni tak." !! Ja s katerimi, od koga zblojenih staršev, pa majo miličniki probleme in radi njih civili.. ZA TO PA: https://www.youtube.com/watch?v=7pGgeBsteRA&t=85s - Sam blo na poskok... sam bl na živo

  • Avatar Zoran
    StarMačk 23:14 21.november 2022.

    No spoštovani avtor, mogoče ne bi bilo napak, če bi še napisal razlog zakaj je moralo posredovati toliko policistov!? V kratkem statističnem pregledu dogodkov na dan 19.11. 2022, ki ga javnosti posreduje Policija, je opisan samo en dogodek, ki bi ...prikaži več lahko povzročil takšen odziv policistov in sicer: "preprečitev uradnega dejanja oz. napad na pooblaščeno osebo". Če je to dogodek povezan s tem prispevkom, potem ti mladci niso bili ravno nedolžne ovčke, kot napeljuje ta ogorčena mamica!?

    • fenix09 07:23 22.november 2022.

      Kot nekdo, ki je bil tam: Prav očitno je bilo, da je prepotentna mularija razgrajala in se delal junake. Odziv policije je bil hiter in primeren. Nobenega "nedolžnega" niso zagrabli. Tisti mami, ki pa trdi, da je njegov sinček nedolžen, ...prikaži več pa tole: Lepo zagovarjaš bodočega kriminalca. Še enkrat vse sem videl in tile šmrkavci niso nedolžni...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.