Slovenija
121058 ogledov

Novo navodilo: Hodite v trgovino, a ne uporabljajte rokavic!

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:04 09.april 2020.

    Tale državna sekretarka ma nekoga v ožjem krogu "domačih",ki proizvaja in prodaja razkužila in jih je treba spravt za dobre dnarje v promet! U PM naj grejo teli renocelniki brez znanja in izkušenj,samo jebejo in zavajajo nedolžen narod!!

    • optimist11 09:10 10.april 2020.

      Zdaj ko sem v lekarni plačal za rokavice 16 EUR in ene nabavil še prek spleta jih pa več ne rabimo. Jaz verjamem da so v trgovini boljša zaščita kot samo razkužilo. Se je pa potrebno zavedat da rokavice niso ...prikaži več za večkratno uporabo.

    • MAVS 12:16 10.april 2020.

      Mujo iz S.Koreje, ohladi se, razburjanje škodi zdravju.

    • fiston 16:32 10.april 2020.

      Verjetno da res. Grem v trgovino, vzamem tam rokavice za sadje, najprej vzamem sadje, potem še ostalo. No prej sem potem one rokavice vrgel v koš v trgovini, zdaj grem z njimi domov, potem pa roke umit, so roke zašvicane, ...prikaži več tudi če niso umazane ali okužene, pa paše. No moraš pa itak vzeti rokavico za sadje, a zdaj bodo pa ono že z razkužilom otipavali... Zdaj bo že toliko razkužila, da ti zna to kožo zjebat, potem pa še umivanje ne bo imelo pravega učinka.

  • munja 20:53 09.april 2020.

    Pa dejte že enkrat nehat mešat ljudi. Ko so kupovali razkužila, ste rekli naj majo rokavice, ko imajo rokavice, zdaj spet ne rokavic, pa razkužilo, kaj se greste, no!! Odločte se že enkrat, kaj bi radi!! Mislim, halooo!!!!

    • Avatar Leon
      Leon 08:05 10.april 2020.

      NESPOSOBNI SO SPOSOBNI ONESPOSOBITI SPOSOBNE .

  • Avatar praufo
    praufo 20:38 09.april 2020.

    vsake par dni nova komanda eni pač tuhtajo, ker to je megla in v megli stegneš roke, pa se nečesa primeš ... megla ali tema,... nekaj poskušaš

    • Avatar Leon
      Leon 09:13 10.april 2020.

      Naslednjič bodo preverjali upokojence ali nosijo plenice !

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:54 09.april 2020.

    Pediatrinja svetuje o zadevi,ki naj bi bila "epidemija",pa dejte bit resn,ta baba nima pojma,tko,kot jest ne o medicini!

    • MAVS 12:18 10.april 2020.

      Raje spusti kakšno raketo, dohtarje pa pusti naj delajo svoj posel.

  • roman30 23:03 09.april 2020.

    Državna sekretarka nagovarja državljane, naj kršijo odlok iste vlade, v kateri je sama ?

  • francl12 21:58 09.april 2020.

    še v BUTALAH so bolj pametni kot v naši vladi!!! ..................................... https://www.youtube.com/watch?v=M0kBfRWihUE

  • Avatar ovca
    ovca 08:00 10.april 2020.

    Zanimivo je, da politika vodi strokovnjake iz različnih področij. Žal. Znanje je razvrednoteno, strokovnjaki (pa ne samooklicani) ne bi smeli popuščati politikom. Pa jim. Zakaj? Ker tudi oni nabirajo politične točke za boljše položaje. Res smo banana republika.

  • Boris 20:25 09.april 2020.

    No, saj mora biti vsakemu jasno, da so očitno zdaj razkužila prišla in ne gredo tako dobro v promet. Drugače je pa to klobasa: NOBEN ukrep sam ne more zagotovit varnosti, to mora biti jasno. Če greš v trgovino, raje ...prikaži več enega spij za živce, v trgovino v rokavicah, potem v avtu na poti domov jih daj dol in doma zloži ven in umij roke. Seveda, še enkrat, nič samo po sebi ni 100%.

    • Avatar praufo
      praufo 20:43 09.april 2020.

      "razkužila ne gredo dobrov promet"? aja , dons so delili zastonj rokavice, jutri jih pa že ne rabimo, ... ja kaj pa je razkužilo? špirit in voda , mogoče kakšen aromatičen doatek minimalno , sicer pa alkohol in voda

    • Boris 21:20 12.april 2020.

      praufo: kaj so želeli povedat s tem komentarjem ?

    • Avatar praufo
      praufo 12:46 13.april 2020.

      ja ne vem, ti povej , kaj so želeli vaša visokost povedat ... a nisi prebral , že spet nekdo, ki ne prebere, potem pa sprašuje ... zakaj so delili zastonj rokavic v naši občini, naslednji dan pa kao niso ...prikaži več potrebne, naslednji dan pa razkožilo, brez rokavic ... ne vem, očitno sem bebec, ker to vprašam, ne vem kaj bo jutri, spet nova komanda, recimo "gate na glavo, pa dva svinčnika v nos", ne bi se čudil

  • mark079 22:20 09.april 2020.

    Predvsem bi bilo dobro, da se stroka poenoti, ne pa vsak nekaj po svoje tolmači in priporoča. Madonca, saj niso toliko skregani ali tako slave željni, da vsak po svoje daje izjave kako naj se obnašamo. Danes sem po nekaj ...prikaži več osnovne hrane, da preživim teden brez da bi obiskal trgovino. Seveda obvezne rokavice, ko sem varnostniku pomolil roke z rokavicami, da jih pošprica z razkužilom, je pa rekel, 'ne roke, ampak ročaj vozička moram razkužiti.'

    • johan12 11:58 10.april 2020.

      Pa saj ona je stroka tako kot Janša. Ona je sicer porodjničaska, Janša pa prištinski. Onadva že vesta.

  • Avatar praufo
    praufo 21:28 09.april 2020.

    če nimaš pojma, potem tavaš in blefiraš ... je pa popolnoma jasno , da se zaščitna sredstva uporablja nepravilno, to ni bolnica, al pa laboratorij, vse te maske, pa rute pa volnene rokavice so bolj za okras , da varnostnik ...prikaži več al pa policaj ne teži, efekta pa jasno ni ... zadrževanje v prostorih je spet blef, kjer je veliko pozitivnih ionov, za razliko od naravnega okolja ob potokih ... naše zdravstvo je na nivoju ... 50 let nazaj, nič ne dela in nič ne znajo, razen urgence, da te poflikajo

  • Avatar right
    right 09:29 10.april 2020.

    a smo zdaj mi neki poizkusni zajčki ali kaj?

    • kvasetotidogajamona 11:37 10.april 2020.

      od kar si se rodil si poskusni zajček in boš ostal dokler ne boš umru in isto bojo tvoji potomci

    • kvasetotidogajamona 11:38 10.april 2020.

      primanjkuje rokavic?? a vlada pofukana! itak jih ne rabimo niti mask!!! edino kar rabiš je da se ne povezuješ na 5G internet, če ga slučajno imaš!!!

  • midos 17:32 10.april 2020.

    ..sem prišo danes brez rokavic v trgovino po priporočilu vlad,e sem se skoraj z varnostikom sklofal ,me ni pustil v trgovino ,nimajo pojma kaj se dogaja ,to vlado treba nekam poslat preden se bo folk med sabo pobil ....mogoče pa ...prikaži več vejo kaj-vlada- hočejo!!

    • nina 07:46 11.april 2020.

      To jim je cilj,da se začnemo prepirat med seboj.

  • nina 22:30 09.april 2020.

    Raskužila so nevarna,ljudje imejte pamet,ker vam bo razjedlo povrhnjico.To so same kemikalje.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 07:00 10.april 2020.

      Zato ostani doma

    • optimist11 12:40 10.april 2020.

      Nina - Živ dokaz je da se gredo politiko zdravniki, ki niso uspeli na svojem področju. ga. Bergant najbrž boste čez en teden že reklamirali maže za roke. Ljudje v podjetjih ki so si morali razkuževat roke večkrat dnevno imajo ...prikaži večo belo kožo in vprašanje je kakšne bodo posledice.

    • mph 18:54 10.april 2020.

      Samo redno dajaj vmes Niveo in kaj drugega in preverjeno ne bo prav nobenih posledic zaradi razkužil.

  • marko50 16:28 10.april 2020.

    Zato pa pravim da vun na ulico.

  • Naklonsky 13:18 11.april 2020.

    Žurnal kot običajno spet malo zavaja - to je predlog, ki do tega trenutka še ne velja. Komu to koristi, pa ne vem.

  • kvasetotidogajamona 11:39 10.april 2020.

    primanjkuje rokavic?? a vlada pofukana! itak jih ne rabimo niti mask!!! edino kar rabiš je da se ne povezuješ na 5G internet, če ga slučajno imaš!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.